Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Airēšanas maratonistu sapulce

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..34

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Gundars

19.12.2014

22:29

Piekrītu amatierim, nepiekrītu Atvaram

Atvars

20.12.2014

00:33

Tātad, Gundar
1.Maču organizētājiem ir jāvelta naudas čupa reklāmai
2. Kajakus nekur nevar nopirkt. Ar tiem vajadzētu nodrošināt maču rīkotājiem.

sursurs

20.12.2014

08:28

Runājot par popularizēšanu masās. Ok - tādi entuziasti, kas nav airētāji, 1x gadā arī novākies noairēt Vhandus, bet ciktur maratoni gadā viņus visticamāk neuzrunās. Lai uzrunātu piedalīties, vienā, otrajā, trešajā - būtu jābūt kādai "odziņai". Piem., SM - ir tā odziņa - visa upe vienā naktī. Es arī izmēģināju spēkus SM, kaut vispār nebiju laivā (izņemot pūsli) iepriekš sēdējusi.
Gauja XXL arī ir incants pasākums - cilvēki par to padzird un arī sagrib piedalīties - kaut vai stafetes komandā..
Plus nav jau teikts, ka tgd organizatoriem bezmaz jānoliek laiva starta vietā un jāsavāc finišā (kgan pieļauju, ka ir cilvēki "no malas", kuriem nekādas saskarsmes ar laivām nav bijušas, un kuri būtu priecīgi par šādu scenāriju, kaut arī par gana lielu papildus samaksu. Vnk cilvēkam no malas godīgi sakot pat nav nekādas nojausmas, kas/kā/kur jāmeklē, utt. Un viņam nav draugu, kuri arī piedalītos pasākumā, lai varētu savākt pilnu Campo piekabi. Persōnīgi pazīstu cilvēkus, kuriem būtu interese piedalīties visāda veida pasākumos, ja viss būtu saorganizēts un bezmaz pašam atliktu tikai samaksāt un ierasties, bet tiklīdz jāsāk kas pašam meklēt un organizēt, tā viņi labāk izvēlas citu "atpūtu"..
Bet, protams, ja visiem potenciālajiem laivu izīrētājiem mūžīgi viss ir izīrēts un laivas to maratonu laikā nestāv noliktavā, tad ko es te runāju. Bet, ja tā tomēr nav, tad iespējams no kādas abpusējas sadarbības (nevis teksta "kam vajag - tas atrod laivu") iegūtu abas puses..

Liene K

20.12.2014

11:46

Jā, kopumā neliela attieksmes maiņa pret potenciālo mērķauditoriju no "tie kretīni, kas neko nemāk" uz "arī mans nākotnes bizness" (inventāra īre vai pārdošana, apmācības, ekspedīcijas, sacensības), droši vien būtu pirmais, bet fundamentālais solis.

Campo

20.12.2014

12:52

Patērētāji esam. Tā jau var aizrakstīties kā skolnieks par Raiņa dzeju! Nevarētu lūgt precīzāk? Kurš vai kuri ir adresāts šādām frāzēm un kas tad tiek sagaidīts? Citādi nav skaidrs kuram ir jāatstrādā parāds (?!) sabiedrībai vai kāda ir šādas jautājuma nostādnes jēga, ja tāda vispār ir? Jeb vienkārši ir doma ielikt saukļus par "kretīniem, kas neko nemāk" konkrētās mutēs, bet nav dūšas pateikt tieši kurā? Kaut kā nekorekti sanāk!
Nav skaidrs kādas prasības var izvirzīt sabiedriskā kārtā rīkotiem pasākumiem! Dalībnieki nobalso ar dalības maksām un savu klātbūtni vai klāt nebūšanu un tas arī viss - kur te morāle un pienākums? Tikai patikšanas sakars. Ja organizētājiem un dalībniekiem (abiem, kas svarīgi) iznākums patika, būs turpinājums, ja ne - skuju taka. Bet te runā tādā tonī it kā kāds būtu iedevis naudu un tagad sagaida rezultātu...
Ir kaut kā sanācis, ka dažnedažādi pasākumi no mūsu puses ir rīkoti daudzus gadus (daži to nezin, jo laivā iekāpuši nesen un var spriest tikai par to ko redzējuši), kuru gaitā ir redzēti gan laimīgi un pateicīgi cilvēki, gan mūžam neapmierināti ilmāri pie visa gatava... paldies dievam izteikts mazākums, bet pietiek. Nav nekāds brīnums, ka 15 gados "vadzis ir pilns" un ir jāatpūšas, un tāpēc tas, ko redzat šobrīd, ir pasākumi bez mūsu līdzdalības ar visiem iesācēju grābekļiem. Bet loģiski būtu priecāties ka vispār ir.
Un, ja kāds tiešām nezina, tad piebildīšu - biznesa šajā (laivošanas pasākumu) jomā nav, nekad nav bijis un, kas skarbi - nebūs! Nav arī nekādas vērā ņemamas korelācijas starp šo nozari un nomas biznesu, ko jums apstiprinās visas tās 200 laivu nomas kompānijas, kuras ar tādiem niekiem vispār nenoņemas... Tāpēc mīliet un godājiet tos, kas vēl kaut ko dara un piedāvā - sabiedriskā kārtā. Un, ja vien neesat nabaga radinieki - kāds ir pamats paģērēt citiem ieguldīt jūsu hobijos? Piedalies, rīko, organizē, sponsorē... labāk, pareizāk kā līdz šim utt. un varbūt sanāks "mans nākotnes bizness", kur kopējā laimē piedalīsies visi :).

Gundars

20.12.2014

20:02

No Agra teiktā neko nesapratu (kaut kā baigi daudz, un nemērķtiecīgi), Atvaram atkal nepiekrītu radikāli :)
1. Laivas, sevišķi iesācējiem var dabūt, ja ne uz katra stūra, tad viskautkur noteikti.
2. Reklāmā nav jāiegulda kaudze naudas. Varbūt Atvars gribēja rakstīt, ka reklāma pelna kaudzi naudas? Tad piekritīšu:)
Vispār: a) pasākums pats ir reklama. b) tādu simpātisku pasākumu, kā airēšanas maratoni rīkošanā pietiek ieguldīt mazliet darba. Piemērs tepat pāris diskusijas zemāk LSM

sursurs

20.12.2014

23:57

No manas puses vismaz nebija domāti nekādi uzbraucieni. Vnk domāju, ka, ja abas puses - gan organizētāji, gan laivu iznomātāji vairāk sadarbotos, domāju, ka varētu atrast kaut kādu kopsaucēju, kas varbūt drusku palielinātu dalībnieku (un iznomātu laivu) sakitu. Ieguvēji būtu visi.
Protams, tas arī skaidrs, ka netaps mums neviens pasākums 1a gada laikā par Latvijas Vohandiem masveidīguma ziņā. Bet pamazām, mok var kādu popularitāti vairāk izaudzēt piesaistot arī NEairētājus.
Personīgi neuzskatu, ka dalības maksas ir augstas. Man šobrīd tās ir pārāk augstas (ieskaitot vēl visas transportēšanās izmaksas, utt.), bet tā jau ir mana problēma. Ja grib kaut vai niecīgu servisu - diploms, paika, pirts - nodrošināt, ar pāris eiro pie esošā dalībnieku skaita nekas nesanāks

Campo

21.12.2014

10:18

Visnemērķtiecīgāk, Gundar, ir publicēt informāciju par kaut kādu organizētāju sapulci un pēc tam par to klusēt kā partizānim. Ja reiz tik slepeni vai tik ļoti kauns par sarunāto, tad jau nevajag publicēt! Bet te - ņem un iznāk no skapja... Šāda izvēle, protams, rada intrigu, bet vienlaicīgi arī izredzēto kastas sajūtu - bez vēlēšanās iesaistīties, pat ja kādam tāda rastos. Ja pareizi saprotu - tas ir tas par ko te tauta cepās. Piebilde no manas puses bija tikai viena iemesla dēļ - man ar to nav nekāda sakara. Bet komentāri sāka palikt ar vispārinošiem secinājumiem. Šķiet, ka nezināšana vai intrigas.

Gundars

21.12.2014

10:59

Visu laiku cenšos delikāti paskaidrot, ka neko mēs tur nesarunājām. Katrs paliek pie sava. Es savas domas neslēpju. Pārējie lai atbild paši.
Vienmēr (arī sapulcē) esmu atzinīgi vērtējis Campo ieguldījumu maratonu attīstībā. Ja pamanīji, balvas Ogres mačiem pirku Campo, tieši tāpēc , lai nauda paliek mūsu apritē.
Un kreņķējos es nevis par to, ka par maz nopelnīju (pietiekoši), bet par to ka balvas palika pāri .

Campo

21.12.2014

14:14

Atvaino Gundar, bet es no tā visa pamanīju vien aizdomīgu piebildi par slīcēju glābšanas atstāšanu pašu slīcēju ziņā. Citas domas vai runas palikušas aiz kadra. Vispār jau netiek prasīta nekāda atskaite - kāda man daļa kas kur tusē un ko runā, bet pats jau vien ieliki publiskā telpā, ka tāda runāšana būs. Nu un visiem interesē - kas tad bija?! Nekā personīga :).

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..34

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web