Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Saulkrasti-Lilaste nedēļas nogalē

Komentāri

 

1..4

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

MB

21.07.2013

21:49

Iespaidojies no ekstrēmo pasākumu entuziasta un jūras kajakošanas eksperta Sursura ieteikuma- "mazāk muldēt, bet vairāk darīt", esmu apņēmies veikt kārtējo varoņdarbu un piepildīt senlolotu sapni pirmo reizi cilvēces vēsturē šķērsojot Rīgas līci no Rojas līdz Roņu salai jāteniski uz tukšas siļķu mucas. Šim nolūkam ir nepieciešams finansējums- 8 lati un 46 santīmi (mucas iegādei). Lai pārliecinātu iespējamos sponsorus par sava nodoma nopietnību , pievienoju šo videoklipu ar trenniņa procesu-
http://youtu.be/HnNpYOAknRM

Didzis

22.07.2013

14:23

Nosauc savu mucu par "Peldlāci", vai oriģinālā par "The Floating Bear"un piesakies peec sponsoreejuma Disnejam. Laimīgu ceļu!

Gundars

22.07.2013

20:57

Beidzam ākstīties!
Henrik, pasaki labāk, kur palicis pag. gada sērfošanas klips?

MB>Gundars

23.07.2013

06:58

Klips nekur nav pazudis,to un citus vari dabūt CD diskā normāla kvalitātē, lai noskatītos kāda burziņā domubiedru vidū. Savukārt you-tube likt ir bezjēgas , jo tas plašai publikai neinteresē. Salīdzinoši- Saulkrastu maratonu noskatījās <100, bet augsti mākslniecisku ražojumu "Kā es ar pūsli Amatu nobraucu" vai ar mobiļņiku no auto safilmētus sagāztus kokus ar nosaukumu "Vētra Rīgā"- >1000.

 

1..4

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web