Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Švīku remonts uz Kajaka/Smailītes

Komentāri

 

1..10 | 11..12

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Gundars

18.06.2014

12:36

Skaidrs, ka jādīrā nost! Arī tad, ja it kā sacietē, bet tad atkal saulītē paliek mīkstāks... Teorētiski var to ielāpu apsmērēt ar cietinātāju, un tad gaidīt, kas būs, bet vieglāk ir pārlīmēt. Ja ir mitrums, tad kaut kur bija baltiem jāpaliek.
Vēl nevajag aizmirst, ka cietinātājs ar sveķiem jāmaisa cītīgi. 10% cietinātāja ir minimums. Ar 9% var necietēt. Droši jālej vairāk.
Buņdžā cietē ātrāk, nekā plānā kārtiņā. Tāpēc pie minimālā cietinātāja daudzuma , buņdžā pusstundas laikā sākās cietēšanas process
Agri, šito komentu taču nedzēsīsi ? :)

AA

18.06.2014

16:42

Epoksīdi tiešām mīl precizitāti, pat ļoti - gan cietinātāja attiecībās, gan temperatūras režīmā. Sveķu un cietinātāja nomērīsanai labi der šprices. Ja cietinātāju pieliek nedaudz vairāk, tas saīsina uzklāšanai pieejamo laiku, ja pārsālīsi - nepagūsi pat uzklāt. Zemāķās temperatūrās var atļauties vairāk cietinātāju pievienot. Cietinātāji pieejami kā ātrie un lēnie - ātrie ir veiklāk jāizstrādā, sacietēšanas kopējo laiku tie neietekmē. Normāli 24h laikā epoksīdam ir jābūt cietam kaut arī jēlam, tad ar fēnu sildot to vēl ir iespējams padarīt mīkstu, vai pat lipīgu - tas dod iespēju vēl veikt atsevišķus labojumus. Kārtīgi sacietējis tas būs pēc nedēļas, to jutīsi slīpējot ar slīpmašīnu - slīpēšanas procesā izdalījies siltums vairs nespēs salipināt putekļus un neaizķepēs smilšpapīrs. Sildīšana speciālās iekārtās, vai vismaz ar fēnu sacietēšanas laiku samazina būtiski, zemās temperatūrās vissvarīgāk sildīšanu ir veikt pirmajā stundā pēc uzklāšanas, ja process uzsāksies pareizi vēlāk temperatūrai ir daudz mazāka nozīme. Kas attiecas uz līmējuma izturību, jāsaprot, ka vislabākie rezultāti sasniedzami precīzi ievērojot ražotāja instrukcijas, un no tām mājas apstākļos visgrūtāk ievērot tieši temperatūras režīmu.

 

1..10 | 11..12

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web