Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Varbūt kāds piedāvā mazlietotu Ziemeļzvaigzni?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..36

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Lsmn

23.05.2013

19:37

Žēl, ka es nepārstāvu nevienu zīmolu, tad varētu piedalīties tusiņā :)

Gundars

23.05.2013

20:28

Jebkurā gadījumā meitene izskatās apņēmīga. Un šovasar Latvijā tiešām varētu parādīties kāda jauna smailīte

Campo

23.05.2013

20:45

Viedokļus var un vajag pamatot. Protams, ja ir bāze, piemēram, pieredze. Bet bez tās var iztikt, izsakot viedokļus, bet tad ir grūti bez personīgiem uzbraucieniem. Tas ir ļoti individuāli.
Bet, atgriežoties pie tēmas. Cilvēki, kuri ir laivās ne vienu vien 10 gadu un arī tie, kuriem ir kāds neliels sakars ar laivu konstruēšanu, daudz ko pateiks tikai apskatoties uz tehnisko rasējumu, vai, ja tāds nav - uz bildi projekcijās. Iespējams, arī testu braucieni dod vairāk informācijas nekā bilde web veikalā. Izslēdzot no spēles simpātijas/antipātijas, kuras šeit ir galīgi nevietā, jo neiet runa par kādas laivas sliktumu, bet gan par tās piemērotību konkrētai vajadzībai un, skatoties kas objektīvi tika prasīts no "L" puses, atliek tikai iedomāties kā WK640 varētu derēt, piemēram, tūrisma braucienam?! Pareizi teikts - pilnīgs neveiksminieks šajā laukā. Tas, ka ar tādu labi minās RAM, nav nekādu šaubu.

Jānis Balodis

23.05.2013

21:12

Neatminos, ka būtu cietis no kāda milzu diskomforta vai problēmas salikt mantas tūrisma braucienos gan Latvijas upēs, gan lielākos ūdeņos. Es nespēju iedomāties kāpēc šī laiva neiederētos tūrisma pasākumā? Dēļ pietiekamās vietas bagāžai, stabilitātes teju vai jebkādos ūdeņos vai kā cita?

Campo

24.05.2013

02:01

Protams, ja bagāža ir vienīgais apsvērums. Būtu vairāk laika te izrunāties, es nosauktu vēl kādus 5 parametrus, kas man būtu svarīgi. Nu kaut vai pagriezt šo (EK640) taisno baļķi bez stūres ir neiespējami, kantē vai nekantē - nekādas atšķirības. Bet garu laivu var uztaisīt dažādi, ne tikai ar taisnu ķīļa līniju no gala līdz galam. Ūdenslīnijas garums, kas ir viens no pamatlielumiem, kas nosaka korpusa ātrumu būs vienāds abām piesauktajām laivām +/-3%, bet manieres, ko nosaka dibena forma un ķīļa līnija - atšķirīgas. Visos gadījumos, kad braukšana nenotiek pa smaiļošanas kanālu taisnā līnijā tas būs jūtams. Iespējams ne visiem, tāpēc jau laivās liek stūres. Lūk, un ja atšķirību nejūt, tad jau tās nav un labi vien ir. Diskomforts netiek piesaukts, to atstāsim "local-made" izstrādājumiem, šeit ir citas raudzes laivas un tāpēc var parunāties kāpēc - tāpēc stilā par augstākām matērijām.

MB

24.05.2013

08:39

Par kantēšanu un stūri. Nav sanācis īpaši daudz testēt dažādu marku JK tāpēc atsaukšos uz RIOT lietošanas pieredzi , kuras manevrēšanas spējas, manuprāt, nav tās sliktākās. Ja runā par gludo ūdeni , tad jautājumu nav- neliela pretkante neizejot no ritma pilnīgi pietiks , lai turētu kursu, stūre un šverts šeit būs lieka bremze. Tāpat sērfojot jūrā stūre būs traucēklis. Savādāk garos gabalos atklātos ūdeņos vēja un/vai viļņu apstākļos, piem. jūras maratonā vai garākā pārgājienā. Patstavīga kantēšana un atairējiens izsitīs no ritma un rezultatā papildus enerģijas patēriņš, pie tam, tikai šverts šeit daudz nepalīdzes. Secinājums- viegli demontējama stūre jūras kajakam noderīgs aksesuārs.

Anete

24.05.2013

08:40

Man šķiet, ka stūre mūsdienās divniekiem ir gandrīz vai standartkomplektācija, ar kantēšanu cilvēki nodarbojas WW kajakos, nevis divvietīgās smailēs :)
WK-640 priekš maratonu smailes ir ļoti komfortabla; ja piesauktās "ekspedīcijas" nenotiek, teiksim, pa Tartaka augšteci vai Sloceni, neredzu iemesla, kāpēc WK-640 nebūtu tām piemērota. Es ticu, ka Double Shot ir manevrīgāka un piemērotāka ekspedīciju vajadzībām, bet, vai atšķirība ir tikpat liela kā atšķirība šo abu laivu cenā, gan šaubos.

Campo

24.05.2013

09:25

1. Jā, stūre ir noderīga, neapšaubāmi. Bet, ja tā ir vienīgā iespēja pagriezt 6.4m kajaku... nu piedod. Arī akadēmiskai laivai ir stūre un dažās disciplīnās ir pat stūrmanis.
2. Ar laivas slogošanu un kantēšanu reizēm iznāk nodarboties arī jūrā, vējā un viļņos. Stūres efektivitāte šādos apstākļos nereti ir ļoti pārspīlēta. Nedomāju ka ar WK640, varētu jūrā vispār bāzties (tas, vai vispār jūrā un viļņos vajag braukt ir tāpat diskutējams, bet ja pieņemam, ka kāds tomēr gribēs braukt ar divnieku ne gluži 2m/s vēja apstākļos. Latvijā uz to varētu parakstīties pats L ar zināmu pārnieku, varbūt Mārcis L. un... varbūt vēl kāds sportists, tas arī viss).
3. Cenu neapspriežam. Tas mežs ir pārāk tumšs. Ja 6.4m gara laiva ir no stiklašķiedras un sver 35kg, tad ir jābūt ūberkrutai tehnoloģijai, lai pēc gada tā laiva turētos kopā - tas pat nav viedoklis, diemžēl tas if fakts (ja tur būtu kāds cits materiāls, cena nebūtu tā, kas tiek reklamēta un tam nav nekāda sakara ar "lēto" Igauņu darbaspēku vai sliktajiem uzņēmējiem, kas ietaupa uz strādnieku rēķina).
4. Es jau negribu šīs laivas pārdot, jo labi saprotu, ka runa ir par "ZZ-mīnus" budžetu. Šī ir muldēšana muldēšanas pēc. Protams, ja WK savu izstrādājumu pārdos, aģents Balodis varēs samaksāt par reklāmu ne-eastpole saitā... cik sapratu pēc gadījuma ar Intras laivu Gundaram pie veiksmīga darījuma jau aliņš garantērts :D.
5. Patikšanu arī īsti neapspriež, ciktāl tā ir patikšana, jo laivas kategorijā "prosto lodka", kuras ir 95% no piedāvājuma tirgū, lielākoties atšķiras ar blīvi, kura dažiem esot laba un dažiem - igauņu. Man WK640 patīk - smuka, balta..., tomēr mēģināju skaidrot, ka ir arī labākas laivas. Iespējams, kādam noderēja.

Jānis Balodis

24.05.2013

09:49

Es nepārdodu laivas un par reklāmu man neviens nemaksā.
Pat WK640 var sagriezt bez stūres, bet kāpēc, laiva ir lieliski vadāma ar stūri, un cilvēkiem, kas ir pieraduši braukt bez stūres ir grūti pierast pie stūres.
Laivas uzbūvē ir trūkumi un ne mazi. Tas ir ar rokām laminēts sendvičš, līmes varēja būt mazāk. Galos, kur sendvičš beidzas korpuss ir pamīksts. Noteikti var atrast vēl trūkumus... Uzglabāšana ir riktīga nagla pakaļā, jo vidusmēra garāža nav tik gara.
Bet laiva ir ērta, ātra, priekš 640 cm garas un 66 cm platas laivas pat ļoti atsaucīga.
Izvēloties laivu pirms tam viņā vajag iekāpt un izbraukt, un ja laiva nepatīk, tad meklēt citu. Laivai ir jāder airētājam un nevis otrādi.

L.

24.05.2013

11:21

O, cik spraigi sprēgā viedokļi, ir, ir, vēl pulveris mucās. Tas priecē. Sausais atlikums arī ir diezgan jauks: divu labu un konkrētu laivu piedāvājumi, kā arī murskulis ar virzieniem cenu kategorjās 300 -2600 Ls, kur tālākais Point65punkts maķenīt pārsniedz iedomāto budžetu. Ja vēl kāds nav izpaudies ar Viedokli - droši, droši, filtrēju diezgan labi.
Lauksaimniek, Tev kā maratona zīmola turētajam vajadzēja visu šo diskusu agresīvi vilkt virzienā "bet kāda laiva ir labāka Gaujai un tikai."

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..36

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web