Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Varbūt kāds piedāvā mazlietotu Ziemeļzvaigzni?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..36

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Gundars

22.05.2013

18:41

:)
Tad klausi anonīmus spečukus , un piemaksā 500 LVL par brendu.
Retorisks jautājums. Vai ir kāds ražotājs Latvijā, kurš netaupa uz darbaspēka rēķina?
Formas, pats par sevi saprotams, noteikti ir zagtas. Un iedoti latviski nosaukumi. Ja tas kādu uztrauc...
Materiāli jāskatās. Spriežot pēc norādītā svara, tiek lietots lētākais, toties pamatīgi. Nu, tahes laivas jau nu arī nav no vieglajām
Par tiem krēslu lauzējiem... Cik cilvēkiem vispār Latvijā ir sava laiva? Šīs klases divvietīgas smailītes var uz pirkstiem saskaitīt.
Un, ja nav pieprasījuma, vairāk neviens nelīmē

Arnis-Rumakss

22.05.2013

21:57

Patiesībā pirms kaut ko pirkt ir jānoskaidro daži jautājumi.Pirmais kādām vajadzībām un otrais kāds ir budžets.ZZ ir īsta ekspedīciju laiva ietilpīga ,stabila ,super izturīga ,smaga,bet lēna un protams arī dārga. Daudz ātrāka un neko daudz nezaudējot no stabilitātes un kravnesības ir BB - Tahe Marine Ekspedition. Starp citu ja es nemaldos BB ir nopērkama,jo Uģim nu jau vajadzētu būt gatavai jaunajai laivai.Intras un Beltes laivas ir krietni lētākas bet arī mazāk kvalitatīvas.Jā ,ja kādam ir divvietīgā Cobra un viņs piekristu nelielam testa braucienam es būtu ļoti pateicīgs. Eksistē arī tā saucamā Leišu laiva(nosaukumu nezinu)ātra,ne pārāk stabila ,kvalitāte arī ne tā augstākā bet ne pārāk dārga.Sīkāk varētu zināt Mārcis.

L.

23.05.2013

10:54

Arni: paldies. Tas ir visgrūtākais jautājums (par vajadzībām un to apvienošanu), uz kuru arī esmu maķenīt uzkārusies, jo mazliet gribas "uz cirku jāt ar zilonīti": proti, gan ekspedīcijas, gan vieglumu/ātrumu maratonos. Es zinu, ka šādi kompromisi nevaid iespējami, tāpēc izvēle virzās par labu stiklašķiedras laivai a-la tahe bertas(iespējams, lietotas, iespējams, lietotas no igauņiem); otrajā vietā zaigo Cobratta. bet viss tiks izmēģināts dabā un tad arī sapratīšu, kā būt.
Par budžetu: uzskatu, ka nav jēgas maksāt 2/3 par lietotu laivu, ja pieliekot vēl 1/3 var nopirkt jaunu: respektīvi, uz šo sadaļu skatos no garākas perspektīvas, nevis kā samaksāt Ls 345 šodien un iegūt zobusāpes uz mūžu.

L.

23.05.2013

10:56

Nu un jā, man joprojām nežēlīgi patīk Ziemeļzvaigzne, pret to ir izveidojies kas līdzīgs jūtām, bet akvaimanuvai, cik smagas ir šīs jūtas, smagas. :)))

campo

23.05.2013

12:45

http://www.campo.laivas.lv/lv/veikals/?pg=item&item_code=DSHOT
Nav iznācis satikt šai laivai konkurentu. Bet šī nav "budžeta" laiva (kaut gan arī uz to visādi var paskatīties).

Gundars

23.05.2013

13:56

Tiklīdz nopirksi laiviņu, tā zobusāpes būs klāt jebkurā variantā:)
Nez, ar ko jauna laiva atšķiras no lietotas?
Viss notestēts, pieregulēts...
Kā var labu laiviņu padarīt par graustu, var redzēt apskatot BB dibenu. Bet tā jau nav laivas vaina, ja brauc makgaivers
Tahe expedišn , izskatās aizdomīgi līdzīga intras Amatai duo :) Pat krāsa tā pati

Jānis Balodis

23.05.2013

14:43

http://www.eastpole.ee/en/sea-kayaks-worldkayaks/wk-640.html Atkarībā no modeļa šī laiva sver ~32 - 34 kg. Stabila un ietilpīga laiva atpūtas braucieniem un pietiekami ātra sacensībām.

L.

23.05.2013

16:05

Gundar, ir labi, nu jau bišķi pārlieci ar to šlesera urbja pieeju: lūdzu, nedolbī nemitīgi par Intras laivām, dzirdēju divreiz, sazvanīju intru ķēniņu – ja tiešām nopirkšu Intru, apsolos nosūtīt uz Ogres brāzienu bundžiņu Lāčplēša alus pateicībā par labu padomu.
Paldies Campo un Balodim, katrs nākamais hints mani dara domīgāku. Ko gan bez jums darītu, viedie. :)
(p.s. nav tāda intra "amata duo", ir "kaut kāda cita", kas ir no perception yukonas patapināta. lapa esot veca un viss tur esot nepareizi.)

campo

23.05.2013

16:15

http://www.eastpole.ee/en/sea-kayaks-worldkayaks/wk-640.html - pilnīgi nederīga jebkur citur kā maratonos. Toties iespējams, nopērkama lietota un remontēta... :)

Jānis Balodis

23.05.2013

17:58

Neviena lietota WK-640 LV nav, un izteiktu viedokli pamato tikai neveiksminieki. Daudz vieglāk ir vienkārši pateikt "nekam neder kā vienīgi maratoniem".

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..36

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web