Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Varbūt kāds piedāvā mazlietotu Ziemeļzvaigzni?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..36

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Arnis-Rumakss

25.05.2013

23:14

Jūtu ka jautājums par laivām uzjundī mērenas emocijas,tas ir forši! Mēģināāšu pieliet eļļu ugunī un uzdošu viedajiem prātiem provocējošu jautājumu(šis jautājums mani jau nomoka sen). Kāda laiva ir vispiemērotākā Gaujai xxl?Šoreiz runāsim par vienvietīgajām laivām un neiedziļināsimies cenu kategorijās! Rezultāts pāri visam...!

Lsmn

25.05.2013

23:36

Ja paveramies šī gada rezultātos, tad labākā laiva ir Beltes Cobra :) + Dainus veiktie uzlabojumi :) Bet, ja izņemam no pilota kabīnes Kiborgu, tad mans skatiens noteikti vēršas jaunā Kayman Kayaks produkta virzienā :) Ieliekot citu sēdekli, manā skatījumā, laba alternatīva varētu būt arī Tahe Oceanspirit. Katrā ziņā mana pieredze rāda, ka viena no būtiskākajām maratona detaļām laivā ir iespēja mainīt pozu laivā, kustināt kājas utt. Sēdekļa komforta ziņā slavējami būtu Seabird produkti, bet swedform laivas ir labākas jūrā, bet upes maratonā nav tās ātrākās :)

Arnis-Rumakss

26.05.2013

00:14

Diemžēl Kazika jauno izstrādājumu neiznāca notestēt .Manā skatījumā nedaudz lieks ir Jūras kajaka purns.Arī tehniskos parametrus nekur nevaru atrast,bet tā izskatās labi. No Tahes ,man liekas ka upei vairāk piemērota būtu Vind sērija. Tipa TAHE Wind 585.Esmu vienu otru redzējis Vohandos.Varbūt kādam ir bijusi darīšana?No pastāvīgajiem Gauja xxl dalībniekiem vispiemērotākā laiva man liekas ir PL. EPIC 18xSPORT

Jānis Balodis

26.05.2013

10:29

Vislabākā laiva ir tā kurā airētājs jūtas ērti. Distance ir pietiekami gara, lai inventārs un inventāra lietošana nebūtu tas, kas nodarbina prātu sacensību laikā.

Lsmn

26.05.2013

11:09

Taisnība Balodim - garā maratonā tiešām primārā laivas īpašība ir ērtība, ko iepriekš varbūt neveiksmīgi mēģināju pateikt :) Laivas ātruma īpašības ir otra svarīgākā īpašība :) PL Epics ir visai tuvu ideālas laivas kritērijiem :) Bet tā var runāties bezgalīgi vislabākais vērtējums tomēr ir un paliek rezultāts, bet tad jau par galveno raksturlielumu paliek blīve starp laivu un airi :)

Gundars

26.05.2013

12:32

Piekrītu:)
Pa dienu der viena laiva laiv, pa nakti pilnīgi cita. Jau pat pirmajā vakarā Sikšņu krācēs negibētu iesperties ar gludo kajaku. Par nākošo nakti nemaz nerunājot

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..36

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web