Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Stiklašķiedras drēbe un sveķi

Komentāri

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Sandis

03.03.2013

14:42

Labdien! Nāk pavasaris un gribētu sataisīt savu stiklašķiedras laivu. Ir izsists caurums laivas apakšā, doma ir noklāt kādas trīs reizes ar siklašķiedras drēbi un epoksīda sveķiem.. Kur to var visu pasūtīt un iegādāties? Un vai es domāju pareizā virzienā kā to caurumu aiztaisīt? cauruma lielums apmēram 3*3 cm..

PL

03.03.2013

15:42

Veikalos ir dažādi komplektiņi ar epoksīda un poliestera sveķiem plus neausts stikla audums. Noskaidro, no kādiem sveķiem ir taisīta tava laiva. Tādam mazam caurumam vajag tikai mazu ielāpiņu un 30 g sveķu. Noskrāpē dekoratīvo slāni un līmē no abām pusēm, lai ielāps sajūdzas kopā. Ja izdodas daudzmaz līdzeni, labāk neslīpē, būs izturīgāk,

Sandis

02.04.2013

15:28

Paldies par informācīju.. :)

Padoms

02.04.2013

16:04

Iedod kādam meistaram un nečakarējies. Ietaupīsi gan laiku, gan naudu. Staigāt pa veikaliem auto remontkomplektu meklējumos, pēc tam sadabūit nepieciešamos instrumentus (ja ir saprašana) un vēl maksāt pašam par savām kļūdām nav lētākais variants.

Gundars

03.04.2013

21:46

Laiva nav lexus. Liec pļocku virsū, un brauc!

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web