Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

24h maratons Rīgā

Komentāri

 

1..10 | 11..18

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Gundars

28.12.2012

23:21

Stagnācija... Skat, vēl kāds ir pmanījis! Stafetes tusiņi bija forši. Protams, ka jādara viskautkas un viskautkā. Bet tagad mēs runājam par 24h. Par pozitīvāko es uzskatu nevis ziņkārības apmierināšanu, kurš kurā brīdī nakts vidū izrubīsies bez iespējām cik necik droši tikt krastā, bet gan airēšanas popularizēšanu Rīgas centrā 24h garumā. Ja rīkojam pa kluso dažiem supermeņiem, sanāks kā parasti. Veids, kā dabūt medijus, skatījājus, sponsorus - vākt stafetes komandas. Rīga nav Gaujas augštece. Te var savākties. Individuāli lai riņķo Matīss un abi zviedri.Pokšāna pieredze jāņem vērā. Tikai nevajag aizmist, ka tagad ir citas tehnoloģijas. No drošības viedokļa gan trase ir draņķīga

Gaujmalietis

29.12.2012

07:10

Trase labāka būtu ap Lucavsalu.

Zaķis

29.12.2012

12:17

Tas http://laivas.lv/temas/jaunumi/235057/ pasākums pat man bija interesants, sacenšoties pašai ar sevi WW!
Nebija garlaicīgi un ātrie braucēji netraucēja!
Nu jā - es viņiem gan varbūt nedaudz... ;)(

Lsmn

29.12.2012

13:36

Lucavsala varētu būt rezerves variants, tāda 24h riņķošana pakanālu varētu būt ne tikaisportisks pasākukms, bet arī gana redzams uzmanības piesaistīšanai gan nopreses, gan citiem, kas varētu dot labumu laivošanas atpazīstamībai kopumā. Drošība, protams, ir svarīga lieta, kanālāpar to nebūtu jāuztraucās, bet Daugavā vajadzēs kādu nebūt glābēju komandu. Nāks jauns gads, rušināsim ideju tālāk, jo tas notiek Rīgā un noteikti ir baigā saskaņošanas jezga :)

Gundars

29.12.2012

20:42

Saskaņošana ir štrunts! Taisīt Rīgā , faktiski arī brīvostas teritorijā, un nepieslēgt Bļinovu, ir... ai, neteikšu skaļi. Pašvaldībai visu vajadzēja iesniegt jau oktobrī. Un tad nevajadzētu ne saskaņot, ne arī kāst naudu no dalībniekiem. Vienīgi Rīgai ir tāda loģiska specifika: vai nu taisam kārtīgi, vai arī apkārt lucavsalai (vai pa kanālu) pa kluso varam braukāties cik lien

Stresa nav

30.12.2012

11:19

Lsmn, nu tu jau saprati kurš tev jāpieaicina par līdz-organizatoru! Pieredze, kompetence, finansu kapacitāte un iespējas, aktuālā brīža sajūta jeb "ņuhs", iet pāri malām un okeāni būs līdz ceļiem, labāku partiju vienkārši neatrast!

Lsmn

30.12.2012

14:03

He, tad jau redzēs,kas no tā iznāks :) Vakar pieteicos uz Malmo 24h :) Visiem laimīgu Jauno gadu! Gan jau viss iecerētais izdosies :)

arnis-rumakss

08.01.2013

10:41

Pasākums varētu iznākt interesants,protams ir vairākas problēmas,līdzīgi kā Gauja xxl ,potenciālais dalībnieku skaits,sacensību intrigas uzturēšanas neiespējamība bez ārzemniekiem ,saskaņošana untt.Ir arī plusi ērti skatītājiem un līdzjutējiem,lielāka sponsoru intrese.No braucēju viedokļa ir skaidrs ka pasākums ir diezgan monotons(esmu vairākus gadus piedalījies Velolemānā ) Rezultātiem ir nepieciešama gludūdens laiva.Vajag padomāt par formātu.Par paraugu varētu paņemt MTB24 sacensības.Pirms vairākiem gadiem eksistēja PS sacensības Rīga Chalenge kuras notika Rīgas svētku laikā un bija domes atbalstīts pasākums-varbūt vajag par to padomāt.Katrā gadījumā vēlu veiksmi,jo trakajiem pieder pasaule.

 

1..10 | 11..18

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web