Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pārdodu jūras kajaku Riot Regancy

Komentāri

 

1..4

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Sandra

25.08.2012

15:09

Pārdodu savu jūras kajaku Riot Regency, kas mani 3 gadus uzticami pavadījis īsos un garos pārbraucienos mierīgos un bangojošos ūdeņos.
Riot Regency is skaists ekspedīciju un izbraucienu kajaks, kurš ir piemērots gan upju, gan ezeru, gan jūras pārbraucieniem. Ir pārbaudīts un par labu atzīts arī Baltijas jūras viļņos. Tā V-veida forma nodrošina to, ka salīdzinoši ar citām PE laivām tas ir ātrs. Kajakam ir stūre, tas labi tur kursu un tajā pašā laikā ir viegli manevrējams. Tam ir 3 mantu nodalījumi – 2 lieli un viens ūdensdrošs dienas nodalījums (aizmugurē). Šim kajakam ir ļoti ērts un pārdomāts aprīkojums. Tas ir aprīkots ar Adventure Contour Fit™ Outfitting System (gēla polsterīši pareizajās vietās), kas nodrošina ērtu sēdēšanu arī ļoti garos pārbraucienos. Tam var regulēt gurnu un ceļu balstus (arī gēla polsterīši), kā arī pedāļus. Uz laivas priekšā un aizmugurē ir klāja stiprinājumu mantu novietošanai. Kabīnē iekšpusē (priekšā) ir papildus sietiņš sīklietiņu glabāšanai. Uz priekšējā klāja ir grope, kur novietot airi. Uz aizmugurējā klāja var piestiprināt airi atbalstam, ja nepieciešama iekāpšana no ūdens.
Parametri:
• Garums: 503 cm
• Platums: 55 cm
• Augstums: 30 cm
• Svars: 27 kg
• Kabīne: 80 x 48 cm
• Krāsa: zils un balts
• Materiāls: PE (Cross Max)
Šis kajaks ir kopš 4 gadiem manā īpašumā, taču tam ir tikai 3 sezonu nobraukums – Latvijas un Vācijas ūdeņos. Laiva ir ļoti labā stāvoklī ar maznozīmīgiem Latvijas upju koku un akmeņu atstātajiem memuāriem uz laivas apakšas.
Vairāk par laivu var lasīt šeit (tāds viņš arī izskatās, kā bildē):
http://playak.com/article.php?sid=2631
Laiva atrodas Campo – tur varat to apskatīt un iemēģināt.
Cena: 620 Ls
Papildus jautājumu gadījumā – rakstiet.
Sandra

Gundars

26.08.2012

19:59

Es arī abus savus jūras kajakus pārdevu.
Ja nav pielietojuma, nav vērts žāvēt

j.

30.08.2012

02:35

hmm

Joniic

23.05.2013

23:29

Vēl joprojām pārdošanā.

 

1..4

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web