Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Gāzes prīmusi..

Komentāri

 

1..10 | 11..18

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Atis

21.06.2012

09:45

Un uz Gundara piezīmi var tikai teikt, ka uz ugunskura jebko uzvārīt ir daudz lielāka ķēpa, jo uguns nav tik stabila un labi regulējama. Turklāt ne visiem tas ugunskurs ir tik ļoti svarīgs. Es pārgājienos esmu gājis un ar laivu braucis pietiekoši daudz, bet īsti nekad nekuru uguni, jo neredzu vajadzību.
Turklāt, ja tas notiek ārpus Latvijas, tad lielākajā daļā Eiropas un ASV, ļoti bieži, īpaši nacionālajos parkos, jebkāds atklāts ugunskurs ir aizliegts.

MB> Atis

22.06.2012

08:23

Vispār jau ugunskuru kurina ne tik daudz vajadzības dēļ cik noskaņai. Jeb Tu laivo arī tikai vajadzības dēļ ?

Gundars

22.06.2012

17:31

Braukt pa upēm vispār ir ķēpīga lieta. Sevišķi Latvijas nesertificētajām

Atis

22.06.2012

23:45

Manai noskaņai ugunskurs nav nepieciešams. Man īpašu iebildumu pret uguni nav, bet nav tā, ka kurinu, ja nav izteikta vajadzība, piemēram, mantas žāvēt. Tāds viedoklis nav atļauts, ja? :) Es vēl varu pateikt, ka man nepatīk makšķerēt un vārīt zivju zupu.

DR

25.06.2012

11:15

O, noskaņai nepieciešamā inventāra saraksts var būt pagarš un stipri individuāls. Man, piemēram, noskaņai obligāti nepieciešams maziņais:)

janka

25.06.2012

22:00

Kurš labāks Jūsu prāt?!- gāzes deglis ar plastikāta bāzi vai bez..? tā plastikāta bāze nemaisa pārvadājot? Vai no tās ir kāda liela jēga..? Varbūt tomēr labāk deglis bez tā plastikāta..? vismas maz viegli un ērti paķert līdz un transportēt..

JankS

26.06.2012

09:34

Man pašam ir Campingaz un Primus degļi. Ar pirmajiem vējā grūtības, tāpat kā ar sauso spirtu, tāpēc Islandē iegādājos Primus, kuru lietoju jau vairākus gadus un varu tikai rekomendēt.

guillemot

27.06.2012

18:57

Tā plastmasas bāze ir caurduramajiem baloniem, kam pašiem nav ventiļa. Tie ir lētāki un vieglāk pieejami, bet kopumā uzparikte ir smagāka un masīvāka. Kad degli no tā noņemsi, arī gāze izplūdīs. Pats lietoju degli ar vītni un aizdedzinātāju kā šķiltavām, to pēc lietošanas viegli var noskrūvēt un atkal izmantot kad ievajagas. Līdzīgus var iegādāties neskaitāmus variantus ar dažādu jaudu, dažāda lieluma katliņiem. No vēja tie jāpasargā visi, tomēr lielākoties telts šo problēmu atrisina. Nav slikti ja rīta kafiju var uzvārīt nekurinot ugunskuru, ātri un pat neizlienot no telts!

 

1..10 | 11..18

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web