Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Kajaku simpozijs 2012

Komentāri

 

1..10 | 11..15

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

matīss

16.07.2012

11:58

Lielisks pasakums, japrot tikai pasniegties pretim piedavajumam. Pagajusaja gada loti patika ne tikai man. Sogad, salidzinajuma ar perno gadu, organizatorisko pusi verteju pat augstaka limeni.
Paldies Janim par transportu, biju savlaicigi klusitem nodistancejies no paris lieliskiem pasakumiem, lai sagaiditu Jukonas apcelotaju un ielekt busina. Paldies!
P.s. Nakamgad ceru tur redzet vairak par piecam latvju sejam.

vējonis

16.07.2012

18:02

Nebija baigais vējš tur?

Jānis Balodis

16.07.2012

19:39

Vējš pūta abas dienas un pietiekami stiprs, lai gan turpceļā, gan atceļā varētu izbaudīt ka sānu vējā kajakam ir tendence griezties pret vēju. Attiecīgi bija iespēja likt lietā esošās un apgūtās airēšanas iemaņas, it īpaši svētdien. Brīžiem bija arī bezvējš, brīnumainā kārtā tas sakrita ar nodarbību par airēšanu stipra vēja apstākļos :)

MB

16.07.2012

20:29

Nezinu, kāds tur bija vējš, bet Vitrupē svetdien ap 12 liedagā noliktu laivu grieza ap savu asi. Savukārt, jūrā dušīgi airējot pret DDR vēju pec vienas stundas atrados 1km attālumā no starta vietas (pretēja virzienā). Katrā ziņā varetu kāds padalities sasmeltajās gudrības (prakse ir labi, bet papildinata ar pareizu teoriju vēl labāk)

Jānis Balodis

18.07.2012

01:58

Nedēļas nogales man tuvākajā laikā ir aizpildītas, bet trešdienu vakaros var Ķīsītī sarīkot kādu kopnodarbību. Ja jūrā ir viļņi, tad protams, ka lietderīgāk to būtu darīt jūrā.

 

1..10 | 11..15

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web