Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Un atkal ne pa tēmu

Komentāri

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

MB

18.09.2011

22:44

Novemra rīts Kurzemē-
http://www.youtube.com/watch?v=dRzJkg85Oz4
(cerams,ka šoreiz soundtruck nenobloķēs)
JĀBRAUC!

MB

18.09.2011

22:51

Ha! Nobloķēja gan. Var mēģināt caur šito-
http://www.youtube.com/user/TheHenriks?feature=mhee

Veinemeinens

22.02.2012

21:20

Ziniet - vakar biju Rīgā = lielas peļķes un sakritušās-raudošas kupenas nu ... un aizbraucu mājās uz Cēsīm, a, tur ziema un ...
pa nakti uzsniga kādi 5 - 10 cm, bet ... šodien pastaigāju ar zāģīti pa straujupītēm un ... sapratu, ka "pēdējā ziemas diena", jo ...
tagad pa Cēsu ielām jau krietnas straumītes tek un vakarā ir +3 un debesis nomākušās ... tā kā uz siltu ... ā, un vēl lietiņš labi lija!
Tā kā FALŠ-STARTS jeb varētu Ledus/Koku Mīlētāji ... apdomāties un ja šādā garā, tad kombinēto laivu & slēpju pasākumu ...
Meteo vēstī: 21.02.2012.g.

Aizvadītajā diennaktī ūdens līmeņi upēs pārsvarā pazeminājās. Neliela ūdens līmeņu paaugstināšanās vai līmeņu svārstības novērotas Baltijas jūrā un Rīgas līcī ietekošo upju lejtecēs, mazajās Latgales un Kurzemes upēs.
Latvijas upes pārsvarā klāj ledus sega, vietām ledus segā ir lāsmeņi, daudzviet zem ledus vižņi. Straujākajos upju posmos gar krastiem piesalas un turpinās vižņu iešana.
TĀ ARĪ ŠODIEN BIJA, bet ... ko lasam tālāk ...
Laika prognozes tuvākajām četrām nedēļām liecina, ka gaisa temperatūra visā periodā gaidāma 1-3 grādus virs normas, savukārt nokrišņu daudzums šajā nedēļā pārsniegs normu divas reizes. Līdz ar to gaidāma sniega un ledus kušana un upju noteces palielināšanās.
LĒNAIS PAVASARIS ar Zemledus upēm ... vai tomēr nedēļas nogalē var pamērcēties ... es jau pa pliko īsi brīdi šodien Rauni iegūlos, nu nav pavisam tas kas siltā baseinā ... cits spēks!
Lai visiem veicas!
Veinemeinens no Vidzemes Ziemeļu nogāzes straujteču puses ...

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web