Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Palīdziet ar izvēli: Pededze vai Mēmele,ar pūšļiem

Komentāri

 

1..10 | 11..19

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Sturmanis

14.03.2006

14:36

man ir sevylor no kaada gada 1993 pirkta vācijā, esmu absoluuti apmierinaats ar dažām piebildēm. Ieliekamaa grīda pec definīcijas ir sliktāka par konstrukcijā iestrādāto un manā gadījuma bija ieliekama un no suudiiga materiāla tapēc tika izmesta pēc gada lietošanas. BET pati laivas forma, materiāla izturība, gaitas īpašibas, kravnesība ir lieliskas vēl šobaltdien! taisnības labad jāatzīst, ka tās sevylor ko esmu redzējis mūsu makšķernmieku veikalos man ar liekas aizdomīgas.

freimis

15.03.2006

14:52

Paldies par info, savelkot visus + un - pasākums beidzās ar to, ka pasūtījumu atsaucu... Plezīram vel gana labs vecais Delfīns, kuram līdziniekus Latvijā laikam grūti atrast, ne labā vai sliktā nozīmē, bet vispār.
Varbūt labāk iegādāties jūras kajaku un pāriet nākamā pakāpē, varbūt kādam ir pieredze ar ebay jebšu kur labāk meklēt.

Campo

15.03.2006

15:21

Laivu pērkot ir ļoti noderīgi to vismaz aptaustīt. Izmēģināt ir labāk, bet ne vienmēr tas ir iespējams, tomēr redzot dzīvajā var spriest par kvalitāti un materiāliem. Internet shoppings laivu lietās ir diezgan riskanta spēle, kurā ir arī daži nezināmie, piemēram, muita amerikas vai ķīnas izstrādājumiem, kurus pārdevējs neuzrāda tāpat kā transporta izmaksas.

freimis

15.03.2006

16:17

Par aptaustīšanu un pielaikošanu piekrītu 100%, izdevīgāk it kā ņemt uz firmu, lai izvairītos no VAT, tomēr beigās droši vien sanāks kaut kas līdzīgs Campo ceņņikam. Vismaz kreņķi mazāki..:)
Acis jau izskatītas un āķis lūpā iedirties gana dziļi, lai varētu teikt, ka ja ne šogad, tad nākamgad noteikti jāņem kāds jūrinieks no augstā plaukta.

karlis

15.03.2006

18:01

Caur e-bay lielas lietas pirkt diez vai atmaksāsies, jo transportēšana būs dārga. Un ko darīsi, ja atnāks defektīva prece?
Es arī sapņoju par jūras kajaku... Bet mokos ar sekojošām pārdomām: papildus iegādes izmaksām vēl ir jānopērk mašīnai jumta bagāžnieks. Tad vēl ir jāatrod vieta, kur turēt pašu laivu, jo dzīvoklī to iedabūt navarēs... :) Eh... Nu sarežģīti!

Agris

15.03.2006

19:15

Campo pārvācas uz plašākām telpām un paredzams, ka piedāvāsim laivu glabāšanas iespējas gan vasarā, gan ziemā.

karlis

15.03.2006

23:02

Cik simboliskās atlīdzības naudas izteiksmē gribēsiet?

Campo

16.03.2006

09:55

Informācija drīzumā. Būs atkarīgs no laivas izmēra un pieejas režīma (darba dienās vai arī brīvdienās).

freimis

16.03.2006

11:37

Man par vienu problēmu mazāk - varētu garāžā uzmontēt special plauktu vai tml, saules ietekme nekāda, domāju, ka no sala kajaks īpaši nebaidās? Ja tā tad jau jumta bagāžnieks būtu pusbēda..

 

1..10 | 11..19

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web