Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

sit on top

Komentāri

 

1..2

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

danis

01.08.2011

22:07

Gribeju zinat vai sit on top kajakiem ir normali ka laivas iekspuse uzkrajas udens,un prieks ka taa nopludes skruve,sadu laivu iegadajos pirmo reizi(perception scooter),paldies\1

Kaspars

02.08.2011

11:40

Absolūta nejēdzība! Klāja drenāžai ūdeni jānovada no klāja, nu nebūs tā ka ar SOT tu tiksi absolūti sausā, ūdens smiltis dubļi bet tas ir sīkums, lai tas viss tur ir - kāpēc tevi tas satrauc? Nu ja Perception nav pareizi iekonstrujis tos lohus zemākajā vietā tad ūdens laivā būs meklē citu modeli.
Korpusā iekšā, arī tas ir normāli un to sauc par kondensātu, kas mistiskā kārtā tur uzkrājas, tāpēc tiem verķiem ir ventīlis pa kuru to iztecināt. Kondensāts var būt 0,1-1 l., ja ir vairāk tad ir sūce korpusā vai ilgstoši kondensāts nav notecināts. Sūces visbiežāk ir pie mantu lūkām jāizjauc un jānoblīvē savienojums vai ir caurums korpusā tad tas ir jākausē ciet.
Vispār tam nevajaga pievērst baigo uzmanību, izliet ūdeni šad un tad un gāzt.

 

1..2

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web