Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Vecā laiva

Komentāri

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Tēlniece

11.12.2005

13:26

Sveicināti!
Esmu tēlniece. Patreiz strādāju pie projekta - skulptūru dārzam, kurš veltīts latviešu tautas 1000 gadu vēsturei. Pie ieejas tiks uzstādīts darbs "Senču laiva" - veltīts visiem mūsu sentēviem un senmātēm. Lai to izdarītu ir nepieciešama veca, nelietojama koka laiva, lai no tās noņemtu formu. Es saprotu, ka šajā forumā piedalās moderni ļaudis, bet - varbūt, ka Jums tomēr ir saikne - sakari, ir zināms, ka kaut kur ezera krastā, vai kur - mētājas kāda veca laiva. Lūdzu, esiet tik laipni un paziņojiet man to.
Dzintra - www.artsculpture.lv

Dobrič

12.12.2005

09:39

Man domāt, šeitan vairāk zvejnieki varētu izpalīdzēt...pavazājies pa, sacīsim, Zvejniekciemu vai tepat pa Mangaļsalu - tur var atrast visai vēsturiskus eksemplārus.

Pensijas Līmenis

16.12.2005

10:50

Ja jau 1000 gadu vēsture, tad vajag nevis vecu, bet senu laivu. Varbūt vajadzētu meklēt muzejos? Piemēram: "... Limbažu novadpētniecības muzejs, kurā apskatāmas jūrmalciema guļbaļķu namiņš, senās laivas, tīkli, kalēja un kurpnieka darbnīca."

miks

16.12.2005

13:13

Ļoti laba laivu izstade ir Lielupē tagad to vietu sauc par Ragakāpu. Tur ir mazs brīvdabas muzejs un daudz smuku zvejnieku laivu.
Kuivīžos pludmalē uz Salacgrīvas bija veca laiva, paliela gan .
Ar zvejniekiem jarunā. Duntes piekrastes zvejniekiem vēl bija vecās laivas.

Tēlniece

30.12.2005

21:09

Paldies par padomu! Esmu "pavazājusies" un, laikam, būs "jāpavāzājas" vēl.
Jā! Man vajag vecu laivu! Senu es no tās iztaisīšu pati...
Uzzīmēt senu laivu es arī varu bez muzejiem un izstādēm...un vismazāk jau man vajag "smuku" laivu. Žēl, ka esat tik smalki...ka es esmu tik dumja un nemāku paskaidrot, ka man šī laiva vajadzīga , lai uzveidotu skulptūru...nevis "smuki"kaut kur novietotu...bet - paldies, par to pašu...

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web