Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Slaapes...

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..28

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Plostnieks

17.11.2005

11:27

Man šī ideja par Ogri no A līdz Z patīk, pievienojos jūras kajaku pulciņam topošajam Ogres Kniebienam (šļūciens neder, jo Kuldīgā tāds pavasaros notiek pa Ventu jau vairākus gadus, ceru, ka būs arī turpmāk!).
Par Bražu krācēm diemžēl neko nezinu, bet pārmaiņas pēc var jau arī papeldēt blakus laivai kādu gabaliņu :)

Finka

17.11.2005

11:39

Nuu, pelde ir viena lieta. Otra lieta ir līmējama laiva. Un ļoti skarbos gadījumos - norakstāma laiva. Ir gadījies redzēt, kā Bražu krācēs starp akmeņiem ieloca un piesmeļ polietilēna kanoe laivu. Ne sevišķi draudzīgs skats. Stiklplasteni šādā gadījumā nāktos norakstīt.

ID

17.11.2005

11:51

Nja, jau domās dzirdu to specifisko stiklašķiedras krakšķēšanu...
Zinot evakuācijas iespējas no Ogres un akmeņu kaitīgo ietekmi uz stiklašķiedru, vienīgais variants ir tur braukt ar polietilēnu. Nevis tāpēc, ka teorētiski nav iespējams, bet tāpēc, ka ir diezgan muļķīgi 130km distancē izstāties pirmajos 10km vienas nejaušības/akmens/kļūdas dēļ un atrasties pilnīgas nekurienes vidū bez promtikšanas iespējām.

Anete

17.11.2005

12:01

Njā, pesimistiskie stāsti liek pārdomāt, vai es savu jūras kajaku gribu salauzt pirmajos kilometros. Ja līmenis būtu tik augsts un mazliet augstāks kā pagājušo pavasari, kad braucām... bet ej nu noķer to līmeni :/

Plostnieks

17.11.2005

12:31

Lasu stāstus un nesaprotu - vai tad tur ir tikai vieni vienīgi akmeņi? Protams, jūras kajaks neko labi nevadās, bet vai tad tiešām nevar atrast normālu farvateru, kaut vai ar izkāpšanu un izlūkošanu ... Nu bet ārkārtējā gadījumā var taču arī apnest, nav jau pirmā reize!

JānisR

17.11.2005

12:39

"izvērst krīking-krossa ciklu"
tas jau man patīk !

Finka

17.11.2005

12:46

Nu viss Braženēs ir atkarīgs no ūdens līmeņa.
Ja ir augsts ūdens līmenis, tad prakstiski iet visam pāri un problēmam nevajadzētu būt. Ir pat piem. ar pūsli un kajaku garlaicigi braukt.
Bet tad ir viens "pareizas ūdens daudzums", kad ūdens ir knapi, knapi pāri lieliem, skaistiem laukakmeņiem, kuri reizēm nodevīgi neveido nekādu balto putu galviņu un parasti viņus pamani, kad jau esi uzskrējis uz tā akmens.
Un vēl Bražu kracēm ir ļoti raksturīgs, ka šie akmeņi ir "samētāti" galvenajā straumē.

Pensijas Līmenis

17.11.2005

16:21

Plostniekam - pa Ogri neesmu braucis, bet pēc atsauksmēm izskatās, ka kniebiens tur nesanāks, laikam jārēķinās ar drāzienu.

 

1..10 | 11..20 | 21..28

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web