Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

17.06.40

Komentāri

 

1..10 | 11..16

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

MRIO

11.06.2011

19:33

Marb'ut mes varam atcer'eties vecos labos padomju jaikos un domat adekvati

mario

11.06.2011

19:35

x

Gundars

11.06.2011

19:55

Bet man visvairāk patika komentārs par atkarību no domāšanas.
Un vismazāk patika kaut kāda slavena VS komentārs.
Ja par pašnāvībām, tad savu domu man nav, tāpēc cienu Henriku, ka viņam ir.

MB

11.06.2011

20:47

Žēl, ka ļauži nav izpratuši klipa pamatdomu. Domāju, ka pamatskolniekam skaidrs. Bet laikam nav. Iet runa par rīcību ekstremālās situācijās, kas, starp citu, attiecas arī uz laivošanu. Par pulkv.Fr.Celmiņa rīcības motīviem manuprāt, katram, kas nevien skatās bildes , bet šad tad kaut ko izlasa, ir viss skaidrs. Otrs variants no tā paša laika perioda-
H.Cukurs- izcils pirmskara lidotājs, lidmašīnu konstruktors un Latvijas armijas kapteinis. Ienākot krieviem tika uzaicināts uz Maskavu uz Tupoļeva biroju no kurienes sveiks un vesels atgriezās atpakaļ, kaut gan tolaik tadiem braucieniem parasti tika izsniegti ""One way ticket" . Ienakot vāciešiem viņam tika izteikti draudi no vietēiem nacionāļiem par sadarbošanos ar krieviem (formāli nepierādits fakts) un, ka to izskaidro šodienas Cukura fani, tas bija iemesls, kāpēc meklēja glābiņu žīdu šāvēja Arāja komandā, kā pats atzinies- šofera statusā. Un kaut gan personīga piedalīsanās žīdu šaušanā juridiski nav pierādīta, traips un nacionālā varoņa mundiera ne pa jokam. Ka saka- "" iedod velnam mazo pirkstiņu".
Dažreiz jautāu sev, kā pats būtu rīkojies līdzīgā situācijā. Nezinu, droši vien kā Cukurs. Bet žīdus nešautu točna, tad jau labāk pats, Dievs piedotu.
Un vispār, neesmu jums te nekāds vēstures skolotājs vai dzivot macitajs, tapēc šis bija man pedējais koments par tēmu un pārējo varat uzzināt no manām dienasgrāmatām.

martines

12.06.2011

12:14

Patriotisms vienmēr ir bijis atbalstāma lieta; tomēr es šajā mājaslapā iegriežos palasīt lietas par laivošanu... :)

mARIS

12.06.2011

16:10

to MB:
Saprotu, ka tu protams esi smalks vecis un tev vienigajam taisniba
Lai nu ta butu
Tomer meginasu velreiz paskaidrot savu domu
- Diskusiju virsraksti ir domati lai paskaidrotu saturu. Normāls diskusijas virsraksts liecina par zināmu diskusiju kultūru un cieņu pret pārejiem diskusiju dalībniekiem
- Biezi vien gadās, ka diskusiju dalībnieki atrod lietas, kuras neatbilst konkrētā portāla tematikai, bet kuras viņuprat varetu interesēt arī citus. Šādā gadījumā parasti norāda, ka temats īsti neatbilst tematikai pievienojot norādi - offtopic (ja zināms labskanīgs/saprotams latviskojums - var lietot arī to)
P.S. Ar pārējiem es domaju tos, kuriem var neinteresēt kāda konkrēta tematika (šinī gadījumā arī sevi)
P.P.S. Veiksmīgu noslāņošanos (nezinu pie kuras daļas sevi pieskaiti - pie tiem kuri attīrās vai deģenerējas, bet tā jau protams tava paša - iekšeja lieta)
Lai veiksmīga diena

 

1..10 | 11..16

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web