Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Campo iekš Twitter?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Agris

11.06.2010

16:47

Pieņemot, ka informācija tur izplatās pati no sevis, ievietot ziņu jau nav grūti. Man tikai nav ticība universāliem un visuvarošiem sociālajiem tīkliem. Man it kā ir šāds tāds sakars ar IT, tomēr pieredze rāda, ka katra vieta un informācija ir jākopj, lai no tās būtu jēga. Vai tas TW ir tik pašorganizējošs - ir bijis slinkums iepazīties...

UB

11.06.2010

17:01

Mikausi, nu neesi tik pašpārliecināts, esmu ar IT ļoti cieši saistīts. Bet šis nav tas gadījums, kad būtu kāda jēga no Twittera, kā vien apmierināt tīņu tieksmes pēc virtuālās socializēšanās. Ko tas var palīdzēt Campo, izņemot papildus laika un resursu tēriņus? Labāk ej airēt un mazāk sēdi pie kompja. :)

matīss

11.06.2010

17:15

ne reizi vien twitterī redzēti linki uz campo lapu, ta ka taisnība Agrim vien būs - informācija pati izplatās. Vai to pieglīšina, vai nē, tas ir cits stāsts. Taču visiem citiem ar te ir taisnība, jāsēž pie kompja un jāairē :))

?

11.06.2010

17:18

kas ir "pieglīšina"

mikausis

11.06.2010

17:33

UB, vai darbs, kas prasa 100 reiz mazāk laika par pašu raksta uzcepšanu, ir dēvējams par katastrofālu laika tērēšanu? 5 sek. darbs un viss.
neesmu tīnis. nez kāpēc tw "sēž" leta, politiķi, blogeri, avīzes, portāli, firmas, prezidenti utt., utjp.. tev ir gaužām aplams priekšstats par šīs vietas funkcijām un cilv., kuri tur apgrozās. līdz 17:00 man jāstrādā, tā kā nevarēju izpildīt tavu ieteikumu, bet pēc stundas līdz svētdienai metamies Ogres upē. un īrejam laivas no tieši no Campo. tur jau tā sāls, ka tw pašam nekas nav jāreklamē un jāuzbāžas citiem. ja pasākums ir interesants, tad katrs to ziņu pados tālāk citiem... no sērijas: " redz, Campo izīrē laivas, organizē kursus, pasākumus. moš kaut kad jāaizlaiž..."
patīkamas brīvdienas uz ūdeņiem :)

Campo

11.06.2010

17:45

Ir brīva ārštata Twitter content menedžera vieta... :) Bonusi tikai graudā!

matīss

11.06.2010

21:24

Agri, tur atkal taisnība, Šleseram ir viltvārdis, kas twittero Aināra vietā, pie kam Lielajam politiķim tīri pieņemamā stilā, taču atteicās viņreiz no stāšanās partijā un samaksas :))

Krists

11.06.2010

21:43

Domāju no Twitter sērgas Campo neizvairīsies, lai gan informāciju, kam nu nav slinkums, iegūt var tāpat. Man, piemēram, diena sākas ar laika ziņu, Campo diskusiju un tualetes apmeklējumu (secība var mainīties...). Vēl Twitter - esiet nu žēlīgi pret lietotāju :D :D

sursurs

12.06.2010

21:07

tur jau tā lieta, ka lietojot twitteri nav jāiet tais miljons lapās vnk lai nočekotu, vai kas jauns nav parādījies.. Visu infu izlasi konspektīvi vienā saitā, un, ja kas ieinteresē, var ielīst un parakt dziļāk :D
content menedžera vieta? izklausās interesanti.. Graudā - tas ir laivu īrē? ;)

Krists

13.06.2010

17:51

Twitter jau ar nav vienīgais sociālais tīkls, ko cilvēki lieto, varbūt patlaban pie mums populārāks. Visiem jau neizpatiksi un mode arī mainās :) Vēl jau varētu vēlēties RSS barotuvi rakstiem un diskusijām - tad ar nav lapa ikreiz jāver vaļā un var lasīt no dažnedažādiem gadžetiem, kādi katram pieejami. Veidojot jaunu lapu, loģiskais variants ir to paredzēt satura pievienošanā - pievienojot rakstu, to informāciju vai kopsavilkumu nopublcēt arī Twitterī un vēl kur ne.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web