Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Gaujas augshtece un HESi

Komentāri

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

MārisT

06.05.2002

18:30

Vēl tikai vajag atrast ūdenstūristus, kuri autoritatīvi izskaidrotu ar ko bagarētas upes un appludinātu mežu ainava ir pārāka par dabīgo. Katram sava cena - gaidām piedāvājumus...""
Vai tas jaasaprot, ka Campo meklee kam paardoties?
Ja nopietni, tad appludinaataa pljava ar koku un kruumu stumbenjiem pirms Gaujas HES, kas reegojaas virs uudens, un pusnoraktais kalns pie Papes fabrikas atstaaja satriecoshu iespaidu :(((
Biju lasiijis par appludinaashanu, dzirdeejis vecaaku cilveeku atstaastus par to kaa Daugava izskatiijaas pirms HESu buuveeshanas, bet savaam aciim redzeetais nav aizmirstams.

Kaspars

13.09.2002

10:56

Atbildot uz Campo jautājumu par Sinoles krāču saglābšanu, saku ""jā"". Mums jābūt optimistiem atttiecībā arī uz esošo nojaukšanu. Jautājums ir - ko mēs varam praktiski darīt: vākt parakstus, sūtīt mailus, utml.? Varbūt Campo var ko paorganizēt vai ieteikt? Personīgais laiks diemžēl ir tik, cik
Starp citu, nesen VertikaleX diskusijās ir ""pacēlies"" jautājums par HES Amatā. Cik tālu ir šis projekts?
Runājot par mazo HESu cēlājiem, velos izteikt savu dziļi personisko viedokli, no kura neatkāpšos pat publiski, ka šie cilvēki ir ļoti ļoti slikti cilvēki. Ja kāds vēlas rupjāk, varu arī pateikt.

Campo

13.09.2002

11:27

Billes HES Amatā ir faktiski pabeigts. Atļauja būvniecībai saņemta pēdējā atļautajā dienā, GNP neko nevar pasākt, jo HES atrodas 300m ārpus parka teritorijas... Sveicieni Drabešu pagasta vecim (iespejams bijušajam, bet, kā tas labi zināms, Latvijā šīs ērtās vietas tiek mantotas) un viņa sponsoriem!
Mēles melš, ka bijusi runa par airēšanas kanāla iekārtošanu derivācijas grāvī lejpus HES, taču jādomā, ka tas ir reveranss dusmīgajiem ūdeņniekiem un visumā blefs, jo kurš tad vels akmeņus kanālā, kur katra šāda nevajadzīga pretestība samazina kW un līdz ar to arī Ls.

modric

14.09.2002

02:55

Biju shodien (13/09/02) kopaa ar WWF vinju organdizeetaa braucienaa gar Gaujas augshu (vidu) no Reeveljiem liidz Sinolei - nekomenteeshu sheit iespaidus, citaadi Campo cenzuura tos nelaidiis cauri...
RESUMEE Visus, kam saap shii probleema, aicinu kontakteeties ar WWF Latvia (ktrasuns@wwf.org.lv)
vai ar mani (modric@delfi.lv) - uz priekshveekeeshanu vilnja ir ceriibas kautko dariiit. Muus - lasi uudenstuuristu - domas diez vai kaac njems veeraa, bet veel ir taada lieta, kaa ekoloogija - izniideetie biotopi, zivju naarstoshana & migraacija utt bet tam jau ta nelaimiigaa eiropas sav pieveersh lielu uzmaniibu...
Zinu, ka sho teemu apspriezh arii delfu listees - naaciet barinjaa, apvienosim speekus.
Modris alias modric

Aleksej

19.10.2004

22:09

Visus noshaut kuri pielika roku HES buveshanai Gaujas augshtece.

JānisR

26.01.2005

08:48

reku ar pēdējo lielo ūdeni tapa pārrauts Sinoles HES..
kā izrādās - ar priekšpēdējo ūdeni arī Ogres hes ir dabūjis iekšās - ne nu gluži pārrauts, bet ūdens ir plūdis tur kur tam nav paredzēts plūst (pāri gājējo ceļam, kas ir zemākā vieta) un aizskalojis uz nez kurieni kādus 20-30m3 dolomītu uzbēruma.
Tā ka sagaidīt kad pārrauts tiks kāds no kaskādes augšējiem hesiem rādās ka ir tikai laika jautājums...

Dēlis

26.01.2005

13:05

Bet kas par šerfingu tad sanāks!

:)

20.02.2005

17:03

varbūt vajag palīdzēt dabai tikt galā ar kādu no augšējiem? tālāk jau pati tiktu galā :) un pavasarī forši beidzot "iesācējos" varētu izbraukt bez apnesieniem.

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web