Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Aiviekstes posms pūšļiem?

Komentāri

 

1..10 | 11..19

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

JR

10.08.2009

16:08

Pededzē - ne tā ka baigi forši. Krasti, kā jau minēts - pastāvi; sērītes ir diezgan reta parādība, toties pļavas ir ar zāli 1m augstu.

Riča

10.08.2009

17:17

Priecē, ka pļavas vispār ir ;)

Hugo

10.08.2009

17:47

Pa Pededzi braucām 8-9 augustā No Litenes līdz Rēzeknes-Gulbenes ceļa tiltam.
Bija viena vieta, ko nosacīti bija jāapnes, bet tie baj pāris metri pa pludmali, respektīvi, tīrākā izprieca. Ar pūšļiem varētu būt problēma laika ziņā, būs jāairē, lai galā nenonāktu pašā naktī.
Šim posmam apmēram pa vidu ir Silenieki. Tur labajā krastā ir ekselenta nometnes vieta. Iesaku.

Artis

10.08.2009

19:32

Diži daudz apmetnes vietas Pededzē virsū neskrien, taču kaut ko sasēņot var, Aiviekstē ir švakāk. Braucām darbdienās no Litenes līdz Aiviekstei un tā kā bijām maza kompānija, kur visi ar airiem, tad varējam diezgan elastīgi pieiet braukšanai un braukt līdz labām apmetnes vietām, neiespringstot, ja sanāca grebt vairāk par 20 km dienā.

JurisK

10.08.2009

22:13

Ar apmetnes vietām nav problēmas, nu galdiņi un ugunskura vietas, gan nebūs iekārtoti.
Bet gabals no Litenes līdz Rēzeknes-Gulbenes ceļam ar pūšļiem, neskatoties uz salīdzinoši mazo kilometrāžu var divām dienām, nelikties par maz, jo kamēr nokļūst Litenē, kamēr pārdzen mašīnas un vēl taču kodiens. Pededze ir stipri līkumaina un neskatoties uz straujtecēm pārvietošanās notiek diezgan lēni.
Kaut kad braucām mērena kodiena režīmā ar kanoe, svētdien beidzām diezgan pavēlu.

Riča

11.08.2009

10:00

Paldies ;)

Riča

24.08.2009

11:33

Rezumē...
Nopūšļojām Pededzi no Litenes līdz P36 tiltam. Pirmajā dienā, pēc auto pārdzīšanas, iekāpām laivās divpadsmitos dienā un kuģojām līdz sešiem vakarā. Otrajā dienā sākām pusvienpadsmitos un pie P36 tilta izkāpām četros. Nakšņošanai ideāla vieta izrādījās nelielu gabaliņu aiz Sitas pietekas, kur izvietota otrā zīme par Sitas darbas parka esamību - ugunskura vieta ar sēžamajiem, ideālas telšu vietas divdesmit cilvēkiem + tas viss sanāk palielā upes līkumā tā, ka no rīta var iekāpt upē līkuma otrā pusē, to neizbraucot.

Patiesībā labas teltsvietas patiešām ir katrā otrajā līkumā. Straumes ātrums mazs, bet pietiekošs, lai nobrauktu šo maršrutu mērena kodiena režīmā ar minimālu pieairēšanu (ļoti subjektīvi) :)

Jā, reāli bija viens apnesiens pāris metru pa balto smilšu pludmali (viegli braucams ar kajakiem), bet tas arī viss. Paldies Veinemainenam u.c. zāģētājiem ;) ... Husqvarn pēdas bija manāmas :)

Krasti ļoti neapdzīvoti. Aborigēnus vispār nekur ceļā nemanījām, tikai vēl vienu laivotāju kompāniju. Jā, otrās dienas maršrutu mūsu kanoe nobrauca divās ar pusi stundās (aptuvenam salīdzinājumam laika ziņā).

Riča

24.08.2009

11:44

+
Pārdzīt auto no Litenes uz P36 tiltu nākas caur Gulbeni. Sanāk ap 30 km vienā virzienā. Varbūt tas viss kādam noder...

midis

24.08.2009

11:49

Pirms Gulbenes pa kreisi iegriežas lauku ceļš, kurš aizved uz P36.
Tādā veidā var ieekonomēt kādus 5-6km.

 

1..10 | 11..19

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web