Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Mega airis Tev

Komentāri

 

1..4

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

VLD

05.12.2008

22:51

Pardod kloķa airi Adventure Technology, ASV ražojums, braukts dienu pa Sjoa Norge. Garums 195cm, labais pagrieziens, leņķis 30grādi. Lapstas baltas, kāts melns, materials nodilumizturīga plastmasa. Vairaak te http://www.atpaddle.com/WhitewaterProducts/AT4River.html
Cena 160 euro

VLD

05.12.2008

22:56

pats papeetiiju razhotaaju lapu www.atpaddle.com un izraadaas, ka Tao Bermans ir vinju proriders - taatad airi ierullee...

Agris

06.12.2008

11:45

Specifiski ir tie AT kurbuļi - tādus piedāvā gan Palm gan Lācis, bet ciešāk apsakatot rodas daudzi jautājumi.
Pirmkārt, tas nav neitrālā kāta airis (kā Werner, piem.) - satvēriena vieta ir novirzīta no aira lāpstiņa - kāts - lāpstiņa ass.
Otrkārt, tas "pirmkārt" vēl nebūtu nekas, jo ir arī tādi airi Lendalam, Galasportam un citiem arī, bet šiem visiem satvēriena vieta ir novirzīta no lāpstiņu ass airētāja virzienā, bet AT pilnīgi otrādi. Lietojot šādu airi ūdeni nevar aizsniegt tālāk (kas gan svarīgi gludūdenī un varbūt WW guru apgāž teoriju), bet gan tieši pretēji - jāstiepjas tālāk, lai sasniegtu tuvāk! Īriena stabilizācija nenotiek (ja nu vienīgi atpakaļīrienā), vienīgais pluss - mazāka slodze plaukstu locītavām.
Sajūtas ar šādu airi apmēram atbilst prognozēm , kas izriet no iepriekš minētā. Ja iepriekš nav lietots liektais kāts, sajūtas ir atšķirīgas, kas paratsti tiek tulkotas kā "labākas", bet racionāli nespēju saskatīt jēgu no šīs tehnoloģijas. Nu bet es jau neesmu Bermans :)

VLD

08.12.2008

14:46

paldies, Agris, par komentāru,
piekrītu, ka sākt lietot kurbuli ir kā nomainīt ticību - un kā teica viens mans Altaja brauciena pazinja jaunu pieredžu meklētājs - nepamēģināsi neuzzināsi. Airis ir pieejams iemēģināt, bet noteikti, ka tas nav tautai, kas vakar iekāpa kajakā.
lai Jums jaunas atklāsmes un augsti apvāršņi.

 

1..4

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web