Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Gaujas HESi

Komentāri

 

1..10 | 11..12

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

RX1

02.02.2005

19:15

www.zive.lv notiek akcija pret Sinoles Hes atjaunošanu, vāc parakstus. Laivotāji! vai uz mums tas neattiecas?

Es

03.02.2005

01:04

Sinoles HES ir pēdējā hidrotehniskā būve, kura varētu kādam traucēt. Protams labāk, ja nebūtu nevienas, bet fakti ir šādi:
1) Sinoles dzirnavas ar visu savu dambi stāvēja visu laiku kamēr citu aizsprostu paliekas lēnām izbeidzās - šī ir gandrīz vienīgā vienīgā vieta, kur HES uzbūvēšana neko neizmainīja,
2) Sinoles HES ūdenskrātuve ir 1.5km gara. Tajā vietā kur sākās straume tagad stāv Robežkalna HES. Sinoles krāces appludināja tieši šis monstrs un tam ne silts ne auksts no tā vai Sinolē aizsprosts ir vai nav!
3) Lejpus Sinoles ir Paideru HES ū/k. Ja domājam par zivīm, tad šīm te nav kur sprukt tā kā tā :(

Anete

03.02.2005

14:09

Ne jau paša dambja faktā ir kas slikts (tik tiešām, dambji ir bijuši un joprojām ir arī bez HESiem), bet lielāko skādi jau rada ūdens līmeņa izmaiņas, ko HESi savām vajadzībām organizē. Tieši to dēļ ir "mirusī zona" lejpus aizsprosta.
Un par to, cik liela ietekme ir konkrētajam HESam, šoreiz nebūtu prātīgi matus skaldīt, ja reiz ir iespēja apliecināt sabiedrības ieinteresētību HESu problēmā un attieksmi pret tiem.

ID

03.02.2005

15:01

Ja jau viņi paši ir atzinuši, kad brīžos, kad pazūd elektrība, tiek krāts ūdens, jo tā, lūk, esot atļauts, tad par šīs iespējas aizliegšanu vien ir vērts celt traci. Bez tam, tieši veids kādā tas lielais ūdens, kas pārrāva dambi, līdz tam HESam nonāca jau vien liecina par stipri formālu vides saudzēšanu un noteikumu ievērošanu. Īstenībā vajadzētu ne tikai neatjaunot šo HESu, bet arī anulēt licences tiem, kas atradās virs Sinoles HESa, par vides apdraudējumu, drošības noteikumu neievērošanu, apakšējo kaimiņu noskalošanu vai vēl ko tādu.
Un vispār - nepatīk man HESi.

Grizly

04.02.2005

16:30

Protest'ejam, protesteejam...tikai ja nu mees panaaksim, ka hesi jaataisa ciet- tad mees panaaksim arii to, ko grib mazo hesu iipashnieki- ka valsts no vinjiem atpeerk jamos. Ciiniities vajag par ko citu, par dubultaa tarifa atcelshanu. Bet diezvai tas ies cauri zinot, ka kalviitim pasham ir viens hess uz Vaidavas. Esmu gatavs, un visus agjiteet, parakstiities par taadu petiiciju, kur buutu priekshlikumi par hesu nostaadiishanu neizdeviigaa staavoklii, lai jamie nomirst savaa naavee bez valsts kompensaacijaam.

RX1

05.02.2005

00:05

TO Grizly:
par to ka valsts atpirks nav ko cerēt, naudas nav un tuvākajā laikā diez vai būs,bet jāsāk vienreiz iebilst atklāti, A to mēs te savā sulā tikai vārāmies. Pašiem taču riebj laivas apkārt nest, bet galvenais jau, ja pirms un pēc dambja upe būtu kā upe, tad jau to apnešanu varētu paciest. Un Gauja, vispār zem katras kritikas.
Cik tur ir 9?! Šausmas!

pesimists

05.02.2005

22:13

RX1, vo kaareizi atpirkshanai nauda atradiisie atliku likaam ja vien buus kaut kaads sabiedriibas atbalsts. Na jau naudas esamiiba vai neesamiiba sleepjas hesu atpirkshanas iespeeja, bet politiskos reitingos. tas pats kalviitis labupraat tu;liit pat pardotu savu HES ar 100% varku ja vien vareetu pecaak pateikt: reku iisties zaljie teica ka slikti daru, nu tad taadu upuri atlaavos nest LV labaa (tikai teiksim 200% pelnja sanaaca, kas gan paliks nokluseeta)...

Bils

10.02.2005

09:48

Vai laivotāji ir savākuši parakstus pret maziem Hesiem.
šodien dodam prom. Akcija šodien nebeigsies gaidām jūsu atbalstu.
Ja ir savākti paraksti zvaniet 9729123
Par rezultātiem ziņosim ZIVE

Gincha

19.02.2005

23:52

Paga, paga, ka Sinole ir pedeja HES uz Gaujas ? ? ? ?? a kur ta paliek Lejasciema HES? ? ? ?? Vel sovasar gabalu pirms Tirzas ( ta skiet, varu kljudities ) ietekas sljucam ar pakaljam pa akmenjiem pusljos ;-( ( ( (( lab ka bija tada pieteka, savadak likas ka bezcers, kap krasta, pako ,mantas un :-( ( ( (( ( ( ((( uz majam
Isak sakot , 7 HES uz Gaujas augsteces, jacer ka minus 1, Sinole

pesimists2

20.02.2005

00:52

Skaitļi klibo, šķiet ka HESi ir 9. Sinoles HES nav pēdējais.

 

1..10 | 11..12

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web