Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Gaujas augštece

Komentāri

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Akmens Upē

13.05.2008

16:15

Varbūt kādam ir kāds viedoklis...Ja kādreiz (varbūt pēc gadiem 20) Gaujas augštece tiktu atbrīvota no hesiem, cik gadu laikā iepriekšējais upes režīms spētu atjaunoties? 10, 20 varbūt 100 gadu laikā???
P.S. Kur ir pēdējais Gaujas aizsprosts? Pie Lejasciema?

atis

13.05.2008

16:25

uzreiz.
bet tas vairāk atkarīgs kas domāts ar "režīmu" - hidroloģiskais noteikti uzreiz. vispār jau līdzīgi pasākumi (kur nojauc neizmantotos dambjus) asv rāda, ka visa dzīve atgriežas normas robežās negaidīti strauji. pat nevajag nojaukt dambjus - jūtā un arizonā, kur sausuma dēļ izžūst lielie rezuvuāri, kādreiz appludinātās platības apaug dažu mēnešu laikā, turklāt gada vai divu gadu laikā tajās jau apmetas zvēri un citas radības.
tā ka domāju pēc 10 gadiem neviens nepateiktu, ka kādreiz bija dambis. ja nu vienīgi pēc izbagarētajiem kanāliem, visi sapuvušie koku stumbri būtu pārklāti ar jaunaudzēm.

Lsmn

21.01.2011

16:41

No kurienes tādas domas? Vai ir pazīmes, ka kādu no tiem hesiem grasītos likvidēt? Nedomāju, ka kāds labprātīgi atteiksies no sava zelta olu dējēja par labu dažiem laivotājiem vai zaļi domājošiem īpatņiem :) Ja pareizi atceros, tad pēdējais aizsprosts ir kādu gabalu pirms Ljasziema, bet lielākā masa sakoncentrēta posmā Jaunpiebalga - Sinole.

Gundars

21.01.2011

16:57

Tās olas jau sen nav no zelta. Tagad veči izmisīgi cenšās savus hesus pārstrukturēt vai vēl labāk kādam iesmērēt. Tā ka Akmenim ir visas iespējas izvērsties:)

Gacha

22.01.2011

09:50

Nu tad jāpamet viņiem ideja, lai apdrošina un uzspridzina :) vainu var novelt uz Bin Ladenu un visi laimīgi :)

Lsmn

22.01.2011

19:15

Dod, dieviņi mums teroristu Binnladenu, mazos hesus spridzināti! Laivu dēlus, laivu meitas ielīksmoti!

Gundars

24.01.2011

18:34

Vispār, nebija labi izmest meiteni no diskusijas. Palasīju slavas dziesmu hesiem:) Agrāk, lūk, to esot bijis daudz vairāk. Ap 450. Tikai aizmirsa piezīmēt, ka agrāk tajās dzirnavās mala graudus, un slūžas turēja vaļā visu nārsta laiku, līdz Jāņiem. Turklāt agrāk tie bija zemi dambīši, a tagad veči sabūvējuši pirmās kārtas, un gaida izdevību, lai celtu augstāk

Campo

24.01.2011

18:54

Atslēgas vārds Tavā tekstā ir "tikai" un viss kas aiz tā seko un tad var piekrist 100%. Tas, kas uz tās upes notiek tagad (jeb, precīzāk, ir jau noticis un nupat ļauži sāk atskārst, ka jēgas nekādas) nav nekādā mērā attaisnojams. "meitenes" ielinkotās puspatiesības ar "ūdeņu pārbagātību HESu darba dienas devīgumā" saturēja pārāk daudz sagrozītas informācijas un arī aplamības. Nu kaut vai apgalvojums, ka HESi ir tikai veco dzirnavu vietās... Zinot undergraundu un aģitācijas pieeju, radās iespaids nevis par tēmas aktualizēšanu, bet par citiem nolūkiem. Bet tēma ir aktuāla, īpaši par binladenu... aktuāla nav tikai braukšana pa bagargrāvi bārdainas vāravas laivās... lai tās paliek novados par kuriem vāravas vismaz kaut ko zin.
"Strīdīgā" posma fragments ir šis - http://www.campo.laivas.lv/lv/mar/2992/ turpat arī viena otra bilžu galerija par nenozīmīgajām transformācijām...

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web