Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Piepuushamaas laivas kopshana

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..22

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Šaubis

20.08.2012

17:24

It kā jau algoritms skaidrs. Varbūt pietiek nomainīt ventili?
Ja ar to nepietiek - tas (sūce? caurums) ir starp laivu un ventili - tad laikam tomēr darbnīca. Gumijas laivas labo laivu namā pie Sarkandaugavas pārbrauktuves. PVC laivas var jautāt turpat LN vai kādā citā specializētā kantorī, piemēram Valmieras ielā, ja mani atmiņa neviļ...

Sviests

21.08.2012

04:00

Arī jaunu leptopu par kaut kādiem 250 latiem kop kā gribi, tāpat nomirs jauns, tas tomēr attiecas uz pilnīgi visu. Labai gumijniecei davilkt līdz pieklājīgam vecumam palīdzēs talks, kas gan mūsu brīnumvalstī ir aizliegts, bet za to mierīgi dabūjams lielajā kaimiņzemē.
Manējā pēdējo piecgadi perfekti velk uz bērnu pakaļas pulverīti, vienīgi aizmirstot pumpi mājās - visa brauciena garumā garantētas pamācības, pa tēmai kam tas pulverītis īsti domāts un kurā vietā pūšams. Tomēr sēdēšana uz bortiem tāda maiga un patīkama:)

 

1..10 | 11..20 | 21..22

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web