Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Kāpēc???

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..37

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

sturmanis

23.04.2007

10:45

apnika noskatīties #:)
Kā reizi Anete, tiesām brauc daudz, pat ja neuzskaita dienas cik ar FLY un cik ar AKVA.
Ginscha mērķauditorija vrētu būt tādi, kē es, kam ir 10 fadus veca laiva (arī Prijon FLY) pirkts no lietots no Martinesa.
pirmos 5 gadus vidēji braucu ap 30 - 40 dienām gadā, tagad vidēji līdz 10 (ja neskaita baseinu).
vai laiva ir atmaksājusies? jā. kaut vai ar to, ka pēc JāņaR, Finkas vai kāda cita zvana ap 21 - 22.00 man nav jāuztraucas kur dabūt laivu.
vai es pirksu jaunu? laikam beidzot jā, ir atradusies, tā uz kuru vareetu sabriest.
vai es gribu kanoe? jā, bet ne stilaskiedras, un nedomāju pēc tam ateikties no kayaka, bet kanu pagaidaam nav pirkumu sarakstaa.
beidziet cepties! jopcik!
p.s. nu nevajag man laivu no kuras copēt, jo es necopēju!
un neiestāsisiet man, ka kanu priekšrocība ir tā, ka no tās var copēt...

:)

23.04.2007

11:22

Stūrmanis laikam pirks frīstaila laivu, jo pa vakariem ir satrenējies salto un pirutes taisīt!

Rivas to Gincha

23.04.2007

17:04

Klausies, Gincha, es te lasu un nevaru saprast, Tev ir vēlēšanās , ko noskaidrot ,vai vienkārši pakasīties??? Neviens netaisās Tevi pārliecināt, ka Tavs ūdens braucamais rīks ir slikts!! Katrs izvēlās savu laivu un airē, "nebraucot" virsū citiem!!???
Varbūt esi cilvēks, kurš parasti mēdz izskaidroties ar sievietēm, bērniem- tādi, kas ir vājāki, mazāki un nevar stāties pretī- un to pašu dari dzērumā!!??? Varbūt , ka es kļūdos, bet varbūt Tev piekāpt pie kāda psihologa, lai Tev izskalo smadzenes un noņem dziļi slēpto, "veselīgo" cinisko humoru!?? Ja es dzīvoju dziļos maldos, tad jau iepriekš Tev atvainojos!

Gincha

23.04.2007

21:08

Es visiem atvainojos, man ir tada kaite ka verbala caureja. Reizem nevaru notureties. Man loti zel.

Dobrič

24.04.2007

09:13

To Rivas:
Davai, beidzam tēlot freidus un meklēt bērnības traumas, kompleksus un psiholoģiskus traucējumus sev nepatīkamu komentāru autoru raksturos tā vietā, lai izteiktos par tēmu. Starp citu, šoreiz Anete bija tā, kas sāka šitā stila retoriku ar Ginchu nevis otrādi.
A.L.C,
Dobrič, brauc ar antīku braucamrīku Eskimo-Zwo (analogs starp automašīnām ZAZ_961, Mini-Cooper vai VW-Kaeffer) ar kuru regulāri pie lielākām ūdens masām norauj vēkšpēdus un gandrīz tikpat bieži otstreļījās, bet Latvijā toties samērā operatīvi izlien zem kritušiem kokiem; no laivas nav copējis, jo makšķerēšanu vispār uzskata par garlaicīgu nodarbošanos. Uzskata, ka zwo ir atmaksājies vienā sezonā, jo sezonā Latvijas mazupēs noplēsto pūšļu vērtība būtu lēšama uz simtiem pieciem, bet "bebru" - uz pāris tūkstošiem, neskaitot izdevumus, kas būtu nepieciešami brukas un sastieptas muguras ārstēšanai, mēģinot ar "bebru" nobraukt, sacīsim, Rauni:) ) ) )

Gincha

24.04.2007

20:30

Labvakar mani nervozie, miljie un reize divainie sarunu biedri:-))
Ieverojot tautas balss sacito, rakstisu Jums tagad diennakts gaisaja laika ;-).
Tak jopcik... pat zirgam skaidrs, ka manis minetais ' Bebrs ' ir copetaju un mednieku laivu, un ta ka vinja ir stiklplasta, neviens netaisas tak to laivu triek pa kauc kadu Raunum, Cimzu, vai Palsu...Katrai lietai savs pielietojums... es vienkarsi runaju par to kas ir man piemerota LAIVA !!!
Un galu gala... ja nesat ieverojusi, mani miljie... es neapsaukaju nekados vardos citu laivu tipa ipasniekus..., un Freidismu , ka ari smadzenju traumas vinjiem nepiedeveju ;-))
Galu gala , jebkura veida diskusijas, tapec ir interesantas ka seit notiek domu apmainja.. diskusija starp Freidu,Jungu, un Dostajevski ( no varda Dostavatj )
Es tak nesaku kadam kam cope lieka garlaiciga, un ista nugju padarisana,,, ka man kanjezopings pa Dupusupiti, 200 km attaluma no dzivresvietas, lai nograbetu 200 metrus pa akmenjiem ir isti stulba padarisana... katram savs ;-)))
Ta ka varbut busi nedaudz iecietigaki..., ka jau mineju ieprieks... seit mus vieno LAIVAS..., kadas nju kuram tiik...es tak neeju uz kayak.lv, kau cko diskutet.. tapec ka maz no ta saprotu, un varu tikai macities lasot.
Un vispar, man sak likties ka tie kriikeri vai ka vinjus Tur, ir tada gana agresiva tautinja... , kas var ari pa rikli piesolit.. ja kads nejausi nje ta paskatas uz vinju laivam ( pec Freida tas laivas varetu but ka tadi neapzinati loceklja pagarinajumi, tapat ka auto, ieroci un t.t. ja jau par to psihoanalizi runajam) piedodiet par atklatibu... ;-)) Koroce, daudz Te lamasieties, nakamgad nopirksu tadu ka jums laivu... iefiltresos Jusu organizacija, un grausu, grausu vinju no iekspuses ;-)) ta ka davai labak nivajaga, ja.
Nju tad prieka... tosts par LAIVAM ...
P.S. Heinrich Himmler ! ! ! !! Soreiz Tevi Vizentalam nenostucisu, par tavu sencu ieguldito 3a Reiha attistiba ;-))

Gincha

24.04.2007

20:34

Aizmirsu piebilst.. coms atgriezas no Viresu -Gaujienas puses pec pedejam brivdienam kad bija vetra, uhhh saka ka vietejas upites, ka Vizla, Palsa piem.esot pilnas lidz ukstij, tobis aizpildijusas visas savas gravas, un list pari pa malam.
Juglas ezera ta no juras esot udens dzits ieksa, ka vilnji gajusi preteja virziena, uz ieksu

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..37

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web