Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

robežupes un pases

Komentāri

 

1..7

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

marikena

09.04.2007

20:10

Kā ir ar bērnu vadāšanu pa robežupēm? Ir kādam/-ai pieredze? Gribas to Mēmeli izbraukt, bet tad ko- bērnam pase jātaisa, dēļ viena laivu brauciena? Cik nopietni tas dokuments tur kādam interesē, un kas notiek, ja nav?

Gincha

09.04.2007

22:05

Zinu par sitiaciju Gauja, kur upe ir robeza starp LV un EST apm 20 km garuma no Zvartavas Ramniekiem lidz Anju-Lipsu tiltam.
Oficiali, lidz mes nesam pievienojusies Sengena srobezu ligumam mes nedrikstam izcelties bez oficialas robezas skjersosanas kontrlos punktis svesa valsti, par to mus var aizturet, aizvest uz tuvako pilsetu un administrativo sodit.
Prakse ta ir formalitate, un neviens ipasi no robinjiem tam uzmanibu nepivers... tiesa ir iespeja uzrauties ja vinjiem vajag nepieciesamo protokolu skaitu par nelikumigu robezu skjersosanu, tas ta .. teoretiski.
Atrodoties pierobezu zona kas sakas apm 15 km no robezas pilsonim pie sevis jabut klat pasei, un klat nedrikst but parak daudz spirtam un cigaretam :-)) tapat nav ieteicams apklausinat kaininju valsts pierobezu idzivotajus, ar jautajumiem, kur ir kads brasls kuru erti var skjersot LV tanki, un kur ir ertas plavas kuras var nolaisties LV triecienKukuruznjiki ;-))

Anete

10.04.2007

09:17

Domāju, ka pietiek, ja klāt ir vecāki, kuriem pasē ir ieraksts par bērnu. Na vsjakij pozharnij var paņemt bērna dzimšanas apliecību vai vismaz tās kopiju.

BraliicTrusiic

10.04.2007

10:18

Nu jau gadus divus atpakaļ braucot pa Mēmeli LV pusē robiņš paradījās un painteresējās kas un kāpēc pie upes grozās. Tā kā iepriekš bija aizsūtīts fakss robiņiem, ka tad un tad laivoss, tad pietika ar to ka pateica, ka brauks pa upi un ir pieteikts. Puisis atplauka smaidaa un teica, ka esot redzējis un pases nepaprasījis tikai piekodināja nekāpt arā pretējā krastā.

BraliicTrusiic

10.04.2007

10:21

Raksts gan vecs, bet nu ...
http://www.raid.lv/laivas/noderigi/robezupes.htm
Acīmredzot ja nu gribas būt 100% drošam, tad jauzvana robiņiem. Es pats gan mierīgi brauktu tāpat tikai pasi paķerot.

mARIS

10.04.2007

10:59

Nav gadijies pasam sakert kaski izkapjot svesa puse. Tacu ir dzirdets gadijums par to pasu LV/EE sauszemes robezu, kur par robezas skersosanu (robeza pie lauku majam/ tika nejausi skersota diena - tusina laika) 2 cilveki tika pie protokola un 100Ls naudas soda. Citadi nekas, bet acimredzot var padargi sanakt
Jautajuma par bernu. Drosi vien butu pietiekami ja izraditu labo gribu - panemtu kaut kadu dokumentu (e.g. skolenu apliecibu). Taisit pasi sadam gadijumam, manuprat butu pilnigs overkill

marikena

10.04.2007

11:41

Paldies, kā reiz par bērna loģistikas formālo pusi jau arī bija jautājums. Kaimiņrepublikas invāziju veikt netaisos, kamēr mums vēl ir vīri kaujasspējīgā vecumā un kondīcijā :D

 

1..7

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web