Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Vaicājiens par zagļiem Gaujas augštecē

Komentāri

 

1..10

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Krista

28.07.2003

15:51

Tie zagļu stāsti ir diezgan šokējoši ... Braukšu ar draugiem ar canoe pa Gaujas augšteci, no Virešiem. Vai kāds zina, vai tur arī zog un vai canoe laivas vispār ir zagtas? It kā jau jābūt grūti aizvilkt, bet cilvēki visko izdomā. Nesenā braucienā pa Irbi mēs ņēmām līdzi velosipēdu ķēdes, ar ko saķēdēt laivas kopā, bet tā arī neizmantojām un nekas arī nenotika.

Finka

28.07.2003

16:52

Nu muus apzaga 90.- gadu saakumaa netaalu uz Gaujas pie Liepas ciemata. Un nevis naktii, bet vakaraa. Bijaam kompaanija, kas seedeeja un dziedaaja no visas sirds un nepamaniija zagljus. Mums aizstiepa mantas no telts. Taa kaa der sasleegt laivas un tureet tuvu pie teltiim.
Teltis celt ar ieejaam nevis uz 'kruumu pusi", bet uz tuseeshanas vietas pusi un cieshaak.
Un vietaas, kur zog, vislabaak buutu tomeer noorganizeet dezhuuras. Ja daudz malkas, tad ieteicams kurinaat ugunskuru, jo tomeer gaishaaks un atbaida zagljus. Un plus taads, ka no riita jau teeja ir gatava..:)

Krista

04.08.2003

18:36

Paldies, Finka! Izbraucu bez starpgadījumiem, ja neskaita odus.

pupu miza

14.08.2003

11:29

Kad un kur tevi apzags nekad nevar paredzet , tapec gatavam uz to jabut vienmer.Mus piemeram apzaga tadi pasi udensturisti ka mes.Tas notika 90 gadu sakuma celojot pa salacu. Mes apmetamies aprakstos noraditaja udensturistu apmetne "Vecvietas",kad no rita pamodamies atklajam ka viena otra pie teltim stavejusi soma mainijusi savu atrasanas vietu un protams mazuma gajis ari to saturs.Interesantakais ir tas ka no somam pazuda tikai ekskluzivas lietinas - skistosas kafijas,cietas desas,sokolades,lepnakie galas konservi,sprotes,svaigi saceptas un burcinas ievietotas gailenites un ari sampanietis.Nemaz nebija izradita interese par konserviem tomatu merces un ellas un parejiem vienkarsajiem produktiem.Pec ta mes nospriedam , ka zagleni bija nevis kadi vietejie, kas protams neizveletos tikai labumus ,bet pie vainas bija Latvijas Universitates studenti(nabadzigie)kas vienlaicigi ar mums celoja pa Salacu kanoe laivas kopa ar Vacijas studentiem kuri protams bija jabaro. Liktenigaja nakti mes naksnojam blakus nometnes tatad domaju , ka jautajumu mums vairs nevareja rasties

Līdzjutējs

28.08.2003

17:41

Cēsu rajona Gaujas apmetnēs zagļi mēdz piestaigāt arī pēc laivām, par ko pārliecinājos Jāņarāmī

Pro

26.03.2004

15:02

Pazīstamiem braucējiem atgadījās, ka atstātais dežurants (! tak zināja jau, ka bīstami zaglīga apkārtne!) ārā uz paklājiņa atlaidies, piemidzis un 3 m attālumā esošās laivas aiznestas...
Ņemiet vērā, zaglēni ir profesionāļi :(((
Par laivotāju apzagšanu ir dzirdēti ļoooti daudzi stāsti, bet nez kāpēc nav dzirdēts par kādiem noķertiem zagļiem, varbūt viņus uzreiz turpat arī norok? :)))
Novēlu visiem būt modriem!

Anete

27.05.2004

18:31

Var piebilst, ka lejpus Virešiem ir diezgan neapdzīvots un zagļus, kad paši braucām, ne prātā nenāca meklēt, bet pie Liepas tas ir nacionālais ienākumu veids (apmetnē "Grīviņi"). Tur nopietnas dežuras var uzskatīt par obligātām, un kāds cirvja piets arī jātur pa rokai.

Sviests

06.10.2004

10:32

Zog arii Raunas apkaartnee! mums meegjinaaja aiznest laivas, bet laimiigaa kaartaa viens no museejiem pamodaas. Vienu zagli izdevaas nokjert, vinjsh vairs nezags! bet tie paareejie jau tur veel kliist!

Ooo

06.10.2004

11:17

Kur ta likāt to zagli. Ēst gribēs un, ja vien nav zem zemes, zags atkal.

Rolands

22.02.2005

14:25

Savulaik, braucot pa "bīstamām upēm" laivu ar smalku melnu šņorīti sēju pie rokas. Par laimi, zagļi nenāca.

 

1..10

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web